Příspěvky uživatele - 5.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
solení vody v bazenu, 12.8.2008
Kupte, ochutnejte a uvidíte, tedy spíš ucítíte, i když mravenci raději cukr.
Vistárie - přemístění, přesazení, 15.6.2008
Po třech letech jenom 0,5 m, nezdá se Vám to trochu málo Ivane Pavloviči?
škůdce na rostlině Areca Chrysalidocar, 2.3.2008
Dobrý den, měla jsem stejný problém, arecu jsem osprchovala a postižená místa jsem potřela lihem, škůdce jsem se zbavila.
Ořezání ořešáku, 27.1.2008
Velké řezné rány ošetřit např. stromovým balzámem, Kambilanem, Latexem s fungicidy apod., i přesto může být napadán houbami a bakteriemi, což může vést k předčasnému odumření. Proto je vhodnější volit formu mírného zmlazení v době začínající... celý příspěvek >
jaké stromky ke zdi, 27.1.2008
Právě, že host používá mozek, tak požádal o radu přes  internet, pokud Vás jeho dotaz irituje, tak na něj nereagujte.
Ginko/Jinan Kde nalézt semena, 18.12.2007
Takže z cizího krev neteče. K Vám na zahradu si ginko nesmí přijít nikdo vysadit, ale na pozemcích CHKO - ano. V tomto případě je opravdu diskuze zbytečná.
Ginko/Jinan Kde nalézt semena, 18.12.2007
Vážený, až budete vysazovat dřeviny na pozemcích CHKO Křivoklátsko, nezapomeňte tam zanechat cedulku s Vaším jménem a celou adresou, když nesnášíte anonymní konání.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika