Příspěvky uživatele - 23.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na Bršlici - Kozí nohu?, 25.5.2009
Mám podobný problém, akorát o to horší, že mám Bršlice - Kozí nohy, plnou skalku. Připadá mi, že je nezničitelná, snažím se ji tam, kde to jde, motyčkou vykopávat, jinde jen vytrhávám. Přijedu za 14 dnů a přes Bršlici nejsou skalničky skoro vidět.... celý příspěvek >
Partner P11577RD nestartuje, 11.5.2009
Pro jistotu se zeptám - sedíte na traktůrku když startujete? Většina jich má totiž bezpečnostní spínač pod sedačkou.
Bavlník - zkoušeli jste někdo?, 8.10.2008
Ano, letos mi vyroslo pět nádherných rostlin.  Zasela jsem je spolu s rajčaty v březnu doma na parapetu a spolu s rajčaty jsem je vysadila na záhon a poskytla jim úplně stejnou péči.  Jsou asi metr vysoké, krásně žlutě kvetly a nyní mají... celý příspěvek >
trubková past, 11.8.2008
Tak jsem zde v květnu načerpal inspiraci jak na ně. Trubková past se záklopkami se mi ale nechtěla vyrábět, protože jsem nějak nevěděl jak udělat ty "záklapky", tak jsem z dvou plast. trubek udělal jakoby Tčko vodorovnou jsem dal do... celý příspěvek >
černá růže, 16.6.2008
Zdravím, " černá růže" se také říká keři, který krásně kvete na jaře -  sazaník květnatý.  Dřevo voní po hřebíčku a "růže" po jahodách.
Zahradni traktor - co vybrat, 11.6.2008
nemohl by jste napsat, kde a u koho jste traktor koupili?
Jaký traktor pro zahradu cca 2 ha?, 11.6.2008
John-Deere X300 - cena kolem 140 tis. nebo již zmiňovanou Hondu.
Trvalky na slunné stanoviště, 4.6.2008
Ráda bych si založila okrasný záhonek, který je situován na jižní straně a je celý den na sluníčku.Ráda bych použila kvetoucí i nekvetoucí trvalky, nebo keře, různých výšek.Poraďte prosím které rostliny by byly vhodné na takovéto stanoviště.Děkuji
Traktor Partner - jaký motor?, 24.4.2008
Jaký motor mám zvolit u zahradního traktůrku Partner, je možné vybírat mezi jednoválci 13,5 - 15,5 - 18,5 HP nebo dvouválcem 20 HP - všechno B&S. Zahrada 3500 m2, celkem v rovině, ale traktůrek chci používat na odklízení sněhu a svoz dřeva (v... celý příspěvek >
gloxinie - uhnívají nebo co, 18.3.2008
Gloxinie jakmile odkvete tak ještě i poměrně dlouhou dobu vegetuje, jen listy. Pak listy uvadají, žloutnou až jakoby odumřou. Takže nevyhazovat, přestat zalévat , nechat někde v polostínu.  Ona pak zase začne rašit a kvést.
Husqwarna rider 13 AWD, 21.8.2007
 Máte někdo stímto strojem zkušenosti - jaké?
Jaký samosběrný traktor na 105.000 m2?, 20.8.2007
Takže je to zahrada 105 metrů krát jeden kilometr? To bych opravdu nechtěl síct - doporučuji zalesnit nebo předat do JZD.
Nevíte, co je to za kytku?, 13.8.2007
Phytolacca L., ličidlo (něm. Kermesbeere), rod rostlin prostoplátečných z čeledi ličidlovitých, obsahující vytrvalé byliny z příbuzenstva laskavcovitých, lodyhy až 3 m vysoké, listů střídavých, vejčitokopinatých, značně velikých, a květů četných... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika