Příspěvky uživatele - 64.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Durancie, 22.6.2009
Dobrý den, slyšel jsem, že je vhodné stromek přiškrtit drátem nebo narušit kůru
Durancie, 19.6.2009
Dobrý den, před pěti roky jsem vysadil třicet odkopků durancie, problém je v tom, že nerodí.Jsou to krásné stromky, ale plodů jsem se nedočkal.Původní durancie jsou plné plodů.Poradí mi někdo?Dík za rady.
destilační přístroj, 19.3.2009
Dobrý den, mužu vědět, jaký výkon mají topná tělesa a kolik má kotel objem?Jak dlouho trvá vypálení jednoho kotle?Chci zhotovit přístroj o objemu 70 litrů a potřebuji poradit jaká použít top. tělesa.
Tuleu Gras, 16.3.2009
děkuji za informace
Tuleu Gras, 16.3.2009
Dobrý den, má někdo zkušenosti s touhle slivoní?Zajímala by mě nachylnost na Šarku a doba zrání, s porovnáním s Durancií a jestli je vhodná na pálení.Děkuji za odpovědˇ.
Pecka, 18.9.2008
Dobrý den, můžete mi prosím napsat, které druhy slivoní-trnek nejdou od pecky?Já vím jen Durancii.Děkuji
Durancie, 17.8.2008
Dobrý den, jsem úplný začátečník co se tyče stromů.Mám na Vás dotaz: když nasadím pecky od durancií, je možnost, že vyrostou stromky se stejnýma plodama jako byla pecka s původního plodu?Děkuji za radu.
Merunka na pálení, 8.8.2008
Dobrý den, chci na podzim vysadit menší sádek meruněk, úrodu plánuji vypalit.Potřeboval bych poradit kterou odrudu zvolit, měla by mít větší cukernatost a vhodná do oblasti kolem Kyjova.Děkuji za radu.
Šárka, 7.8.2008
Dobrý den, můžete mi prosím poslat foto Šárky?Nemám představu jak tahle nemoc vypadá a nikdo v okolí mi není schopen ji popsat. Děkuji cech.tonda@seznam.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika