Příspěvky uživatele - 76.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Éukalyptus, 16.8.2009
Zasela jsem si semena EUKALYPTU CITRIADORA a vyrostlo mi asi 20 rostlinek.Nyní jsou asi 8 cm vysoké, mají třetí pár vstřícných listů, rostou tedy pěkně.Zdá se mi ale, že jsou dosti slabé, a tak uvažuji o tom, zda by nepotřebovaly zaštípnout.Nemám s... celý příspěvek >
Srp, který seká, 16.8.2009
Prosím vás, nevíte kde by se dal koupit srp, který by opravdu sekal?Ten prastarý po mamince už dosloužil a to, co mám nového, je motyka ve tvaru srpu.Sekaček je všude nepočítaně, ale i ten obyčejný srp je někdy potřeba.Děkuji za radu.
Co s cuketami?, 13.7.2009
Cukety zavařuji na kyselo jako okurky, přimíchávám je do zeleninového salátu(povařené papriky, cibule,fazolky, květák a syrová cuketa na plátky-zalito nálevem z DEKA),když jsou levné papriky a rajčata podusím si je s cuketou na kostičky a mám na zimu... celý příspěvek >
Kuličková zavařovací hlava - jak na ni, 13.7.2009
Prosím vás, neznáte nějaký "fígl",jak sundávat kuličkovou zavařovací hlavu ze sklenice?Ještě jakžtakž se mi povede sundat z malého víčka, ale z velkého se mi to nedaří, ač si málem vykloubím prsty.Pokorně se tedy vracím k té obyčejné... celý příspěvek >
Pěstování eucalyptu citriadora, 8.7.2009
Dobrý den.Zasela jsem si semena eucalyptu citriadora, rostlinky už mají první pravé lístky.Jak mám dále postupovat?Je třeba je několikrát přepichovat nebo stačí je rozsázet do malých květináčků? Je to můj první pokus s eukalypty, ty zakoupené v... celý příspěvek >
Banánovitost švestek, 5.6.2009
Jakým přípravkem bychom měli teď švestku postříkat?Rozhodně nechceme, aby se tento "úkaz" opakoval každým rokem, vypadá to velice nechutně.Co opadá, zlikvidujeme.Díky.
Majoránka, 3.6.2009
Prosím, je majoránka jednoletá nebo trvalá?Velmi bych si přála mít ji trvale v květináči.Děkuji.
Jahody, 3.6.2009
Máme také totéž, ale nově nakvétají a už jsou v pořádku.
Kamčatská borůvka - plodnost, 3.6.2009
Máme 3 keře a letos jsou obaleny plody, ale ještě jsou kyselé, asi jim chybí sluníčko.Chtějí vlhko a neokopávat do hloubky, aby se nepoškodily kořeny.
Banánovitost švestek, 3.6.2009
Puchorovitost a banánovitost je totéž.
Banánovitost švestek, 3.6.2009
Prosím Vás, co tedy máme dělat?Strom porazit a spálit nebo se to již v příštím roce neobjeví?Provedeme postřik na začátku příštího roku a postříkáme i ostatní blumy a ryngle, tuto švestku máme jen jednu.Díky Pavel.
Banánovitost švestek, 3.6.2009 Obsahuje fotku
Naše asi 50tiletá švestka je úplně obalená tisícovkami plodů, které jsou ale napadené chorobou, kterou jsme pomocí internetu určili jako banánovitost.Problém spočívá v tom, že plody by se údajně měly otrhat a zlikvidovat, což není v lidských silách,... celý příspěvek >
svilušky pod kůží?, 5.8.2008
Pomáhá mi potírání pupenců Tea Tree olejem.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika