Příspěvky uživatele - 75.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fleky na listech jahod, 24.7.2008
Klidně ještě ostříhejte. M.R.
Mulčování rajčat, 24.7.2008
Vzhledem už k výše uvedené námitce, že by je mohla ohrozit plíseň bych to neriskovala. Stačí to pršavé počasí a vysoká vlhkost vzduchu na ohrožení rostlin, tak proč ještě tu možnost zvyšovat mulčováním trávy. M.R.
Nevychovaný ořešák, 24.7.2008
Pokud z něj chcete mít nevzhledné chroští bez ohledu na to, jestli má kolem sebe dost místa, tak ho nechte být. Pravdu má ale pan Chemický Alí, že se sám rozhodně nevychová a pokud z něj chcete mít spořádaný, uhledný a dobře plodící ořešák, bylo by... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci? Koťata, 24.7.2008
Teda dámy, já kočku ani kočky nemám, dost dobře by to nešlo je pořád vozit sem a tam několikrát v týdnu, to by se jim asi nelíbilo. Ale vy máte obě nádherná potěšeníčka. Já mám zlatého kokra-druhého psa-předtím jsem měla černou kokřici a přestože je... celý příspěvek >
Fleky na listech jahod, 24.7.2008
Ono to taky není bezdůvodně, prostě se to tak obvykle dělá. Po odplození jahod se listy odstraní např. stříháním, dřív se klidně kosily srpem, až na "srdíčko". Jahody nejsou vystaveny zbytečně tím pádem možnosti chytit různé plísně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika