Příspěvky uživatele - 60.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Předpěstování košťálovin, 9.2.2024
Ono na tom obrázku to není vidět, ale odrůdy jsou od sebe odděleny plstovou přepážkou. Není to vidět, protože semena nechávám naklíčit volně na povrchu substrátu a až vidím, že mají klíčky tak je zasypu. Ten zásyp byl trochu větší, ale to neznamená,... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 9.2.2024 Obsahuje fotku
Díval jsem se na tu stránku Alegre, nic moc. Jak jsi na ně přišel. Od nich bych asi semena nekupoval. Já jsem 4.1. namočil semena košťálovin cca na 20 h a dvou salátů na 3 h..1. jsem to všechno vysel. Udělal jsem školáckopu chybu, když jsem dal... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 9.2.2024
Kde jsi ten Expres koupil a co je na sáčku napsáno?            Vladimír
Předpěstování košťálovin, 9.2.2024
Mám problém se zobrazováním obrázků. Když je chci zvětšit a kliknu na ikonku, tak se mně otevře obrázek nepřiměřeně široký, šířka asi třikrát víc zvětšená než výška. Nevím co s tím.                  ... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 7.2.2024
Dnes jsem střikl své dvě broskvoně Kuprikolem.            Vladimír
Paradajky pre r. 2024, 7.2.2024
Jednotlivé odrůdy mám v sáčcích se ziplockem, všechno (cca 500 odrůd) ve dvou krabicích od Orient dezertu, normálně ve skříni v obýváku. Nemám problémy s klíčivostí, nejstarší co mně vyklíčilo bylo rajče Reinhard´s Chcolate Heart (semena z roku 2012-... celý příspěvek >
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 7.2.2024
Jestli jsem to dobře četl, tak to není o ohýbání stonků.                   Vladimír
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 6.2.2024
Asi to není o stresu ani nějakém foukáním ventilátorem. Jde o to dotýkat se stonkú. V místě dotyku dochází k zahuštění buněk, aspoň tak si to pamatuji. Abych pravdu řekl, nechce se mně číst to vlákno, kde je vše... celý příspěvek >
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 6.2.2024
Miloši, zde na webu existuje celé vlákno s názvem "Kartáčování rajčatových sazenic". Dej si to do vyhledávání. Je to docela zajímavé. Já nic nemusím dělat, každé sazenice se dotýkám minimálně dvakrát za den, když je dávám na plech do světelného boxu... celý příspěvek >
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 5.2.2024
Zdá se mně, že ta fotka je také nějak divná?            Vladimír
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 5.2.2024 Obsahuje fotku
Obrázek jsem před vložením neupravil. Ani teď po úpravě to nevypadá dobře. Vzdávám to.            Vladimír
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 5.2.2024 Obsahuje fotku
Já jen přisvětluji 4 hodiny denně. Je s tím dost práce (odpoledne vyskládat kelímky na plech a za čtyři hodiny zpět na okno). Má to jednu výhodu, že pokaždé jsou sazenice na okně trochu jinak stejně tak jako pod světlem (visící LED 23 W, teplá- kvůi... celý příspěvek >
Semena z Asie - neklíčí - likvidace na celnici?, 5.2.2024
Posílal jsem v dopisní obálce nějaká semena od Freda Hempela do USA- Agi Red F1, Creamsicle Grape, Lucky Agi F1, Madera F1, Green Bee F1, Talvez F1, Blush, Green Tiger, Lucky Tiger, Maglia Rosa, Marzano Fire, Blush.   . Na poště jsem... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 5.2.2024 Obsahuje fotku
Dnes jsem po 28 dnech ukončil test pěstování sazenic košťálovin u mne za oknem. Myslím si, že se mně to povedlo. Když připočítám těch 28 dní od včerejšího dne, tak takovéto sazenice bych měl mít už někdy 4. března. Přitom s výsadbou počítám až v... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 4.2.2024
Nevydržel jsem a dnes jsem vysel saláty a košťáloviny.            Vladimír
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika