Příspěvky uživatele - 166.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Užrané rašící tulipány, 28.1.2024
Dobrý den. Stejný problém řešim i já a letos to bude již třetí rok a vůbec se netěším na jaro. Byl tu jeden bažant a toho jsem viděla jak vše řašící ozobová a nejen cibule tulipánů, ale odnášejí to všechny rašící kytky a pak i vysazená zelenina.Byla... celý příspěvek >
Bažanti, 24.1.2024
Dobrý den. Děkuji za radu. Také bych to tak nejraději udělala, ale nevím jak je odchyytit. Chovné stanice radu daly: když je odchytím, tak si je odvezou. To bych jim určitě přispěla k dobrému obědu. Kdybych je odchytila, tak bych je odvezla cca 90 km... celý příspěvek >
Bažanti, 22.1.2024
Dobrý den.Potřebovala bych poradit: mám na zhradě již třetím rokem bažanta a nemohu se ho nijak zbavit. Nevadí mu kočka ani pes, který ho sice prožene, ale jakmile pes je doma, bažant se vrátí. Rozhrabává záhony, jakmile něco začne rašit, hned to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika