Příspěvky uživatele - 162.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubovací nůž, 30.12.2023
Zaujal mě tento roubovací nůž, který má buď nerez čepel 1.4034 nebo uhlíkovou čepel C75. Může mi někdo poradit, jaký je v tom... celý příspěvek >
Roubování v ruce, 28.12.2023
Názorné video z Litenčické ovocné školky : https://www.youtube.com/watch?v=zWSaOpAJ2lE
Elizabet - (šlechtitel p.Buzrla), 13.12.2023 Obsahuje fotku
Dnes jsem si koupil Festinu přímo od šlechtitele. Jablka připomínají Pink Lady a zatím jsou tvrdá a ne tak příliš sladká jako PL z obchodů, nechám dozrát je ve sklepě pro konzumaci asi tak na únor.
Cripps Pink/Pink Lady, 30.11.2023
Letos v říjnu jsem kupoval stromek PL v ovocné školce ve Strážnici, nyní podle jejich webových stránek tuto odrůdu už nemají, tak snad příští rok.
Šarlota (šlechtitel p.Buzrla), 2.11.2023
Některé vyšlechtěná špičkové odrůdy pocházející ze šlechtění pana Buzrly prodává v Rakousku kousek od Mikulova školka Schreiber Obst Baumschule, Poysdorf. Na jejich eshopu je nabídka stromků v ceně 19-25 euro - např. jabloně Sissi, Vanessa, Festina,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika