Příspěvky uživatele - 248.185

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řezané růže, 30.11.2023
K těm holandským -tď jsem na netu našla https://garden-cs.desigusxpro.com, když si tam najedete na květiny-růže, máte tam přehled i popsaný způsob pěstování a množení - množí se řízky . Jinak toho bude určitě na netu víc...    ... celý příspěvek >
Řezané růže, 30.11.2023
Ještě dovážejí i holandské, ale ty nevydrží tolik.           L.
Řezané růže, 30.11.2023
Jako sazenice je neseženete, jsou pěstované v Ekvádoru ve sklenících a dovážené řezané, mají výjimečně dlouhou trvanlivost. Nabízejí je pod názvem "ekvádorské růže".  Lída
Potřebuji tip na dobrou švestku, 28.11.2023
Hanitu jsem loni měla obalenou švestkami, letos měla 2ks (mráz). Gabrovská je o něco dřív, ta u sousedky měla plodů tak středně (loni také hodně). Hanita je víc aromatická, ale dobré jsou... celý příspěvek >
Včely v komíně. N, 26.11.2023
Zkusila bych nějakého včelaře, jestli by je odborně neusmrtil (neošetřované včely z neznámého chovu si kvůli zavlečení nemocí žádný včelař brát nebude) a pak bych pozvala kominíka na vyčištění komínu.... celý příspěvek >
Dub mi pokaždé uschne, 25.11.2023
Vždyť semenáčky dubů pod stromy také nikdo nezazimovává doma . Ale pokud ho dáte ven v květináči, tak bych ho i s ním zapustila do země. A kdyby opravdu byly nějaké maximrazy, vždycky přes něj můžete hodit nějakou suchou trávu a textilku.  Lída
Merunka Pinkcot - nemoc, 24.11.2023
Inpest nabízí Magnicur Core (v závorce uvádí "dříve Zato 50 wg")         Lída
Pěstování lilií, 23.11.2023
Mezi lilie jsem jednu dobu sázela nízké letničky (lobelku, tařičku přímořskou ap), vypadalo to docela hezky.           Lída
Zase špičák, 18.11.2023
Děkuji za pozdrav!            Lída
Technika orby, 17.11.2023
Už tady zase někdo provokuje - radím NEREAGOVAT!!!     Jinak tím svým hulvátstvím tohle fórum zlikviduje...       Lída
Poraďte začátečníkovi, 17.11.2023
Jestli je chcete založit někde doma, tak to bych nedělala. Spíš venku položené zahrabat až po korunku a přes tu čouhající korunku přiklopit třeba bednu z latí, aby ji zvěř neožrala. Lída
Tvar špičák, 12.11.2023
Psal, že mu nešla vložit. Snažila jsem se mu poradit (zmenšit, změnit formát), jenže zároveň ho někdo napadl, že proč se ptá - že dlouhý lze zkrátit, krátký neprodlouží a případné větvení může odstřihnout... Takže se mu ani nedivím, že již... celý příspěvek >
Tvar špičák, 12.11.2023
Mně spíš poslední dobou připadá, že někdo chce návštěvníky tohoto fóra neustálými hádkami a napadáním odradit od návštěv tady, což mne docela mrzí. Ani původní tazatel v tomhle vlákně se už raději neozval... Dotazů na zahradu, na které by se dalo... celý příspěvek >
Tvar špičák, 11.11.2023
Ok, jinak na zahradě mám teď z jabloní Wagenerovo, Hornokrajský malináč, Matčino, Mio, Goldstar, Ligol a Rajku. Kdybych našla ještě místečko, tak by bylo ještě Gascoygneho šarlatové . A na rezistenty moc nevěřím, třeba u Topazu je již dávno... celý příspěvek >
Tvar špičák, 11.11.2023
Nevím, o jaké nevědomé paní mluvíte. V tomhle vlákně jsem se jen na počátku snažila pisateli navrhnout, jak vložit fotku. Zahlédla jsem tady něco o Lipnu, to nemám. Na zahradě mám jak některé staré odrůdy, z nichž jsem některé dlouho sháněla, tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika