Příspěvky uživatele - 203.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč slepice vůbec nezačaly snášet?, 24.10.2023
Také mám nově zkušenost se slepičkami, co nechtějí začít snášet. Koupila jsem v polovině dubna synovi 4 dominanty od firmy Gallus. Inzerovali stáří slepiček 18 týdnů. Po 14 dnech holky opravdu začaly snášet a snáší každý den všechny jedno vajíčko. Ve... celý příspěvek >
Rosolovité vejce, 7.2.2023
Tak už i tady je cenzura...
Rosolovité vejce, 6.2.2023 Obsahuje fotku
Přidávám poslední příspěvek - hlavně pro vás pane SPCH.  Slepičkám snášecí šikmina naprosto vyhovuje, zvykly si na ni i ty staré.  Všechny slépky na podzim přepeřovaly, takže nenesly. Vypadaly chuděry jak jehelníček. Nyní jsou... celý příspěvek >
Rosolovité vejce, 22.9.2022
Tak jsem pro jistotu zakoupila křemelinu. Slepičky v ní pořádně vyprášila a poprášila celý kurník. Nikdy tam sice žádný hmyz nebyl, ale jistota je jistota. Slepička opelichanka během měsíce krásně dorostla peřím, ale pro změnu pod sebe začala... celý příspěvek >
Rosolovité vejce, 21.8.2022
Snůšku s šikmým dnem jsem jim udělala, tam také snášejí. Ta slípka je ale můra. Pozorovala jsem ji zvenčí oknem a ona když snese vajíčko, pomalu si stoupá a kouká pod sebe, jestli tam jako fakt je :-). Většinou ho nechá být, ale jak ťapká na... celý příspěvek >
Rosolovité vejce, 5.8.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám stejnou zkušenost. Zdědila jsem dvě slepičky - slušně zanedbané důchodkyně. Je jim 5 let, ale po půlroční patřičné péči nesou obden každá vajíčko. Jedna bílé s pevnou skořápkou a klasickým vnitřkem. Druhá béžové vajíčko s... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika