Příspěvky uživatele - 85.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Udatna, 26.5.2023
Moje udatna se jakoby rozdvojila - polovina keře je normální a polovina zakrněla, roste, ale olistění je poloviční, sice zelené ale slaboučké, není spálené ani usychající. Prosím o radu nebo zkušenost, nerada bych o ni přišla. Děkuji a... celý příspěvek >
Angrešt zkysl na stromku, 21.7.2022
Stromek angreštu je obalený plody, ale najednou ztrácí chuť, jakoby zkysl.  Stalo se mi to už před časem, tehdy jsme úrodu vyhodili, asi by se to zpracovat nedalo. Myslíme, zda to není těmi teplotami, ale stromek zaléváme, částečně je ve stínu.... celý příspěvek >
Smolnička, 27.7.2021
Smolnička najednou začala uvadat, uhnívat. Přesadila jsem ji, druhá rostlina při kontrole plná hlíny, jakoby si v ní udělali mravenci sídlo, odspodu taky uhnívá. Máme jílovitou zem, tak obě rostliny potřebuji nějak zachránit. Skalku mám, ale hodně... celý příspěvek >
Proč mi neplodí dýně, 13.8.2020
Květy jsou obalené včelami, tak snad opyleny by měly být, ale uvadnou a spadnou. Četla jsem, že to jsou asi květy samči, na dlouhíé stonce, samičí že jsou hned u stvolu, ale ty žádné nejsou. Vyčkám ještě, třeba po pohnojení se to zmátoří.
Proč mi neplodí dýně, 13.8.2020
Díky za radu, stočit šlahouny je výborný nápad, ale zase prý rostlinu vyčerpávají, tak nevím., ale stejně už tam jsou jen dva... Pohnojila jsem zkvaškou ze slep.trusu a vyčkám.  Babi
Proč mi neplodí dýně, 12.8.2020
Zdravím, do dneška není na goliáši ani náznak plodu, květy opadávají, odstranila jsem pár šlahounů, abychom se vešli vůbec na zahradu. Je ještě šance, že by event. něco nasadilo a dozrálo??? Dýně je na kompostu, zalévaná dešťovkou dostatečně.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika