Příspěvky uživatele - 199.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Deformované listy rajčat, 18.5.2024
... Sestra... 
Deformované listy rajčat, 18.5.2024
"Setra je 100 km daleko a má to na těch rostlinkách taky". Taky dávala popel? Asi ne, spíš to bude herbicid.
Deformované listy rajčat, 15.5.2024
... bio zahrádkář hnojí koňským hnojem... a jaká je v tom hnoji sláma?... to je důležité... pokud byla pěstována za použití herbicidů... tak je jedno, že je to koňský hnůj...
Borůvkymají málo listů, 14.5.2024
Kolik ty keře mají větví a jak jsou ty větve staré? Stříháte staré větvě, aby docházelo k obměně větví?
Jahody po zímně, 12.5.2024
Pěstujete jahody v květináčích? A tu zeminu jste vzal kde? Chtělo by to spíš nějaký kupovaný substrát - ale kvalitní, zdravý bez chorob.
Choroba rajčat, 30.4.2024
Profi substrát bývá s jílem. Jíl není jen na cihly, ale váže volné živiny a vodu. Dávam přednost kupovanéme profi substráru /Gramoflor, Hawita/. Levnější hobby suibstráty jsou obvykle naprosto nekvalitní.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, obaleči, svilušky... aj. v jádrovinách 2024, 1.4.2024
Já bych počkal do zítřka. Ve velkém větru bych nestříkal.
Plíseň na kanadské borůvce?, 30.3.2024
Objevilo se to u mne před lety. S přihnojením to podle mne nesouvisí. Už se nepamatuji, co jsem k tomu dohledal na amerických webech. Udělal jsem postřík přípravkem Ortiva a bylo to OK.
Odstránenie drobnej plesne z nádob, s pestovanými plantami, 16.3.2024
Profi substrát Gramoflor se prodává ve více variantách...  https://www.sinco.cz/substraty/gramoflor/ Mám Gramoflor VÝSEVNÍ a Gramoflor PIKÝROVÁNÍ/SÁZENÍ P9 S JÍLEM... plíseň nemívám... nebo jsem si nevšiml.
Odstránenie drobnej plesne z nádob, s pestovanými plantami, 16.3.2024
"Hobby" substráty nejsou moc kvalitní, lépe kupovat profi substrát GRAMOFLOR. Cena je ovšem vyšší.
Odrůda Dali, zklamání z chuti, oprávněné?, 13.3.2024
Granulované hnojivo dávat cenu to má, já dávam YaraMila Complex, siran draselný i hořkou sůl. 
Odrůda Dali, zklamání z chuti, oprávněné?, 13.3.2024
Z jakého zdroje citujete? Google je vyhledávač.  https://www.bauhaus.cz/sadbove-brambory-sunshine-26500773 Na tomto odkazu se uvádí... Velmi raná odrůda varného typu BA.
Odrůda Dali, zklamání z chuti, oprávněné?, 13.3.2024
C2 je stupeň množení, jinak je Sunshine velmi raná odrůda varného typu BA.
Odrůda Dali, zklamání z chuti, oprávněné?, 12.3.2024
Sadbové brambory se nemají konzumovat. A zjišťovat z nich chuť nebo konzistenci je podle mne zavádějící.
Hnůj, 9.3.2024
medium.seznam.cz ... nečtu, to jsou neodborné články od naprostých amatérů, kteří se snaží přivydělat si nějakou tu korunu 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika