Příspěvky uživatele - 234.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte začátečníkovi, 17.11.2023
Už jsem nic nevysela, jeliož u nás došlo k tak silnému napadení dřepčíkem a blýskáčkem, že jsem přišla v postatě o veškeré košťáloviny (mimo kedluben) včetně květáku. Postřik zabral na dva dny, pak vše znovu zčernalo a postupně bylo zničeno. To mě... celý příspěvek >
Poraďte začátečníkovi, 17.11.2023
Založila jsem je do velké hromady písku venku u severní strany domu, zakryté jsou asi půl metru hluboko, na tom ještě hozená textilie a klestí. Záhony už byly zorané, zem promoklá v bahno, tak jsem to vyřešila takto. Ještě mohu přihodit písek výše,... celý příspěvek >
Poraďte začátečníkovi, 17.11.2023
Jaý máte názor na založení zakoupených stromků meruněk a broskve přes zimu jen do mokrého písku? Nelze teď vysadit z důvodu neoploceného pozemku a možnosti poškození zvěří. Výsadba a řez proběhne začátkem března. V.L.
Halehaven a Fairhaven, 31.10.2023
Dotaz pro zdejší znalce, zejména pana P z P. Koupila jsem Velkopavlovickou na myrobalánu, je to strašně silný kmen, jen podnož má více než 4 cm v průměru, korunka je až ukázkově dokonalá, výhony dlouhé snad 3/4 metru. Můžu se pokusit zapěstovat... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 18.7.2023
Obracím se na zkušeného zelináře p.Waltera. Lze teď znovu vysít ranou kapustu a zelí, o které mě připravil krytonosec, bude to z hlediska délky dne ještě reálné a udělá normálně hlávky? Děkuji i za ostatní názory. V.L.
Zasychání malých nezralých plodů, 3.6.2023
Uvnitř je malá pecička. 
Zasychání malých nezralých plodů, 2.6.2023
Děkuji za odpověď, i když mě nepotěšila. Strom je už pěkný, větší. Máme ho na zahradě možná 7 let. Myslela jsem, že opylovaný je, když se vytvořily malé plody. 
Zasychání malých nezralých plodů, 31.5.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradíte mi, jaký problém máme s třešní? Odrůdu bohužel neznáme. Je to polochrupka, zasazená je asi 7 let a přestože krásně kvete, téměř neplodí. Po odkvětu se utvoří malé třešničky, z nichž většina postupně od špičky zaschne a... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 10.5.2023
Dobrý den, pane Vladimíre, které Vaše odrůdy počítáte mezi opravdu nejrannější? Děkuji V.L.
Majoránka, 18.3.2023
Majoránka se nepřepichuje. Pěstuje se přímým výsevem buď do sadbovače nebo lze i naširoo a pak odebírat celé svazečky k výsadbě ven. Nasejte ji znovu, ještě je na ni čas.  Vyběhla Vám buď vysokou teplotou, nedostatkem světla nebo obojím. V.L.
Rajčata 2023, 28.2.2023
Asi není bez zjímavosti, že uvedená firma ve svém seznamu zkratek chorob neuvádí tu, která je pro naše oblasti hlavní a podstatná (Ph). V.L.
Tykev k roubování melounů, 30.10.2022
Pan Walter, máte pravdu, že se zřejmě jedná o záměrně selektovaný klon, čehož jsem si na označení pytlíku vůbec nevšimla. Je tam značka SM CF106, ale bez F1.  Asi je tím pádem problém vyřešen, jelikož tato krátkodenní odrůda není schopna v... celý příspěvek >
Tykev k roubování melounů, 29.10.2022
Ano, semena jsou v origo balení od sema. Rostlina je obrovská, obrůstá přilehlá křoviska. Taktéž jsem před několika lety měla z jiného osiva plody se semeny. Ta časem došla, tak jsem koupila, bohužel to dopadá tak, jak popisuji. V.L.
Tykev k roubování melounů, 29.10.2022
Již druhým rokem se bezvýsledně snažím vypěstovat plody tykve fíkolisté. Sazenice mám z kupovaných semen tykve fíkolisté určené k roubování melounů. Rostliny vytvoří obrovské množství hmoty, která však přes celé léto nemá ani jediný plodný květ.... celý příspěvek >
Fortune, 27.7.2022
Dobrý den, pane Petře, při zhlédnutí obrázků Fortune se ve mě probudila nostalgická vzpomínka na mládí, kdy v někdejším sadu byla zcela stejně vyhlížející odrůda slívy. Velká načervenalá, sladká, šťáva z ní prýštila všemi směry. Nevěděl by jste, co... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika