Příspěvky uživatele - 203.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kapkova zavlaha - jak dlouho zavlazovat?, 30.5.2022
Dobry den, mame na zahrade kapku, jednak na dve okrasne plochy, a take na zahonky. Chtel bych se zeptat, jak se da nejak spocitat, jak dlouho by kapka mela bezet, aby zavlazila dobre? Bylo mi receno, ze je lepsi, aby bezela mene casto ale... celý příspěvek >
Reva pergola - co rezat?, 15.5.2022
Dekuji za odpovedi, asi to udelam tak, jak radi 12/5 17:59, a necham oba tazne. Aspon uvidim, jak porostou, a ktery z nich bude po par mesicich lepsi.
Reva pergola - co rezat?, 12.5.2022
Dekuji za odpovedi, ale zjevne jsem neformuloval otazku dobre. Reva je na pergole, a ma jit az nahoru, takze potrebuje vyrust jeste aspon 50-80cm od soucasneho nejvyssiho tazne. Tyto tazne budou tvorit kminek az k strese pergoly. Vylamuji proto,... celý příspěvek >
Reva pergola - co rezat?, 11.5.2022 Obsahuje fotku
Dobry den, snazim se k pergole vypestovat nejakou stolni revu, a celkem zatim (zaklepat na drevo) mi roste Nero, po dvou letech je pekne tri metry (byl vetsi, ale vrsek umrzl). Mam ale ted dilema. Jednak u vrcholu, kde jsem nechal dva... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika