Příspěvky uživatele - 203.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zmrzle letorosty - odstranit a jak?, 29.4.2024
Dekuji za vsechny odpovedi, necham to teda tak :)
Zmrzle letorosty - odstranit a jak?, 28.4.2024
Kyby to byly jen listly, tak klidne, ale u 20cm letorostu si nejsem jist..
Zmrzle letorosty - odstranit a jak?, 28.4.2024
Asi nejsem sam, komu reva letos zmrzla. Bohuzel, u revy na pergole letorosty uz byly celkem velke - 20cm - s nasazenymi kvety :(. Prezilo jich minimum, a ja mam ted dotaz. Zmrzle letorosty bych nejpise odstranil, at se do nich nepusi... celý příspěvek >
Podzimní postřik mědí, 22.11.2022
Zrovna jsem se na to chtel zeptat, takze letos to asi nebude, protoze moje broskve drzely listy az do chvile kdy bylo -2 (pres noc). Jeste ted na nich neco je (zelene), coz bych asi mohl otrhat, ale uz ma byt tak 5-6, takze az na jare..  VE
Rez previsle moruse, 21.10.2022
Dobry den, mam previslou morusi, kterou puvodne rezali zahradnici co ji zasadili. Letos bych si ji ale chtel orezat sam, tak bych rad kdyby mi nekdo mohl poradit. Napr. - kdy rezat (ted, nebo az opadne listi?) - jak moc rezat (jak silne... celý příspěvek >
Jablon Piros, 19.9.2022
Dobry den, mate nekdo zkusenosti s odrudou Piros? Na webu jsou ruzne udaje jak o tom zdali je ci neni samosprasna, a take jak je to s odolnosti...  Diky, VE
Nevite co to je?, 3.9.2022 Obsahuje fotku
Je to letni jablon (dozravala v Jachymove koncem letosniho srpna, spolu s zitnaky aka prusvitnym letnim), chut prijemne kysela, krupava duzina.
Choroba/nedostatek zivin/vlahy?, 16.8.2022 Obsahuje fotku
nechapu proc to nevzalo, snad ted?
Choroba/nedostatek zivin/vlahy?, 16.8.2022
Dobry den, Svestka mi nejak podivne vypada, viz foto. Na listech neni videt nic (alespon ja nevidim), svilusky/msice ci neco podobneho. Listy na letosnich prirustcich jsou daleko vetsi a pekne/normalni, listy na vetsine starsich dreva vypadaji... celý příspěvek >
Stare listove hnojivo, 1.7.2022
Jo, take si myslim.. I kdyz jsem si na 99% jistej ze je to listove hnojivo, a to 1% je postrik na revove padli (coz po tomto tydnu destu taky mozna neuskodi). 
Stare listove hnojivo, 1.7.2022
Pred cca rokem jsem si namichal listove hnojivo na revu (znacku si uz nepamatuji), ktere jsem ale cele nepouzil, zustalo mi asi pet litru v plastovem kandaku. Myslite, ze jde letos pouzit, nebo se ho radeji zbavit? (moc se mi ho nechce lit do... celý příspěvek >
Broskev po kaderavosti - rezat nebo ne?, 1.7.2022
No, mam to tam jen par mesicu, predtim jsem mel u svestky kuru, a myslim ze ji moc nesvedcila (kyselost). Trava u par dalsich stromu take ne, takze zkousim stepku. Tak uvidime.
Broskev po kaderavosti - rezat nebo ne?, 21.6.2022
mam kolem kmenu stepku (hlavne z duvodu, ze se spatne sekala kolem trava), takze puda pod tim je asi celkem ok. Teda, alespon pred asi tak tydnem byla :D
Broskev po kaderavosti - rezat nebo ne?, 21.6.2022
Letos mi jednu broskev (ktera obecne vypada, ze je nachylnejsi ke kaderavosti) docela kaderavost dostala.  A tak se ted rozhoduji, zda vubec delat letni rez, protoze v podstate krome noveho rustu na broskvi neni nic zelene. Je mozne, ze to... celý příspěvek >
Padli na muchovniku, 19.6.2022
Dobry den, tak nam letos vsechny (mame jich 6) muchovniky po cele zahrade chytli padli. Vypada to docela na nic, tak bych to asi postrikal, ale nevim cim? Mate nekdo dobrou zkusenost s necim? VE
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika