Příspěvky uživatele - 213.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinoslivij 🍑, 28.7.2023
Plodů tam máte dost pěkné.  A jakou má chuť Vynoslivij jako VP? podobně jako Monastyrskij nebo jinou? VP taky dost propadává - bezdůvodně, než dozraje. MH
Sunhaven, 27.7.2023 Obsahuje fotku
Letos bude sklizeň Sunhaven taky skromnější, na mladším Sunhavenu zbylo pár plodů (mrazy). Dosluhující starý sunhaven vysokokmen jich pár desítek doteď udržel, velikost plodů je letos jen střední asi do 200g, nevážil jsem, poslední dny pršelo, takže... celý příspěvek >
Herman, 27.7.2023
Se mnou stejně jako beze mě. S těma pár odrůdama co mám žádné divadlo nebude. Několik švestek i rynglí mám přiroubovaných, většina roste slušně i když jsou listy hodně šarkovité. Nejspíš příští rok by mohly některé kvést, nejranější mezi něma však... celý příspěvek >
Royal Tíme,Royal Blenheim, 26.7.2023
Vyhledávání na Google: What is the best apricot in the world? - která je nejlepší meruňka na světě? Odpověď - nejlepší je Blenheim. Výborných starých světových odrůd bude určitě více, podobně stará britská meruňka Moorpark je hodnocena jako... celý příspěvek >
Herman, 26.7.2023
Pěkná úroda , já mám z letních jen Lapoticu - začíná teprve modrat, ten Herman se mi líbí když vyplní tak dlouhé okno než začne zrát Lapotica až v srpnu a u ní stejně na jídlo jsem vybíral ty samostatné plody na haluzi jsou chuťově lepší sladší, ty... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 22.7.2023
Příspěvky s fotkama se stále nezobrazují v panelu v nových příspěvcích. Funguje to asi jen někomu. MH
Meruňky 2023, 22.7.2023 Obsahuje fotku
Jeden marmeládový Beregeron, ostatní potřebují ještě týden. MH
Meruňky 2023, 22.7.2023 Obsahuje fotku
Padají první plody Bergeronu, ještě nejsou úplně zralé, začínají měknout ale jeden už byl přezrálý marmeládový, výborný. VP (pozdní klon) už je vybarvená ale ještě potřebuje tak týden. Je to jakási anomálie u Bergeronu že zraje letos dřív. Plody jsou... celý příspěvek >
Broskve 2023, 22.7.2023 Obsahuje fotku
Sunhaven. MH
Broskve 2023, 22.7.2023 Obsahuje fotku
Začínají zrát první plody Sunhaven, do plné zralosti to chce tak týden. Obaleči s hnilobou likvidují jeden plod za druhým, asi třetinu úrody stihnou zničit. Násada po mrazech je letos menší. První plody zrály obvykle 21.7., takže vegetace je u mě po... celý příspěvek >
Nové odrody marhúľ, 21.7.2023
Vypadají všechny stejně. Která je ta nejlepší. MH
Meruňky 2023, 17.7.2023
Šalah má být velmi sladká odrůda, píše se že je díky tomu hodná na sušení. Možná ještě není úplně zralý. Forum to je chuťovka věřím , vybral jste ji naslepo nebo jste měl od někoho tip? Letos nemám Forum, mrazy přežilo několik plůdků ale pak opadaly.... celý příspěvek >
Broskve 2023, 14.7.2023
PP- na ledové údolí celkem pěkná násada plodů, v teplejších oblastech kolikrát broskve zmrznou v květu koncem března, nebo dokonce už v poupatech. Mi ptáci nechodí na broskve, jen později kosi na švestky. Takže FM3 další chuťovka. ... celý příspěvek >
Meruňky 2023, 14.7.2023
Díky za porovnání, až dozraje Vinoslivij napíštete taky jak chutná? MH
Meruňky 2023, 13.7.2023
Ten brouk mi žral minulý rok broskve. Mravenci dělají letos taky dost škody, těch pár meruněk i broskví co zatím bylo všechny ohryzané mravencama. MH
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika