Příspěvky uživatele - 243.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Délka klíčků - sadbové brambory, 29.4.2023
Vraťte zpět prodávajícímu a žádejte vrácení kupní částky a expedičních nákladů. Ty brambory už jsou vhodné možná akorát na kompost a hlavně dle štítku se jedná o konzumní, nikoliv sadbové brambory. Jako konzumní je to neprodejné s ohledem na kvalitu... celý příspěvek >
Zasychání bromélie, 27.8.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den, můžete mi prosím pomoci s identifikací choroby na bromélii? Dostali jsme ji od nemocné tchýně, bohužel bez zkušeností na obou stranách, už v tomto stavu. Děkuji.
Permasemínka rajčat i další zeleniny, 7.8.2022
Taky jsem onehda proklínal Kryštofa Kolumba. Kvůli němu musíme řešit mandelinky!
Rajče Orkádo a další podezřelé odrůdy, 24.7.2022
Semenářská mafie jsou možná podivné eshopy, které nabízejí miliardu položek, nic pro ně není problém a originální osiva přeprodávají s přirážkou 300-800%. Pokud se ptáte na osiva od originálních producentů, tj. "značková" balení, tak tam žádné... celý příspěvek >
Zkroucene listy rajcat, 18.6.2022
Já nejsem vědec a studie na to asi ještě dost nejsou. Ale to, že papriky a okruky reagují jinak než rajčata, nemusí znamenat nic. Zdrojem jsou zřejmě selektivní herbicidy, které fungují "na něco". A stejně tak to může být u rajčat a paprik/okurek.... celý příspěvek >
Účinnost postřiku hřebíček + skořice proti plísním, 26.2.2022
Rád bych toto téma z mé strany uzavřel. Nejedná se a nepokouším se jen o prověřování zde zmíněného účinku S+H, se kterým jsem navíc začal dělat pokusy teprve loni v roce 21 a nikdy nedělám závěry po celé sezoně. Stejně tak se věnuji porovnávání... celý příspěvek >
Účinnost postřiku hřebíček + skořice proti plísním, 25.2.2022
Ještě bych tedy dodal, že Vaše požadavky se prakticky shodují se situací u bylinných výrobků určených pro lidi. Samozřejmě, že vám bylinkové čaje nevyléčí chřipku ani angínu. Ale myslíte, že stovky let ověřené receptury opravdu nemají žádný efekt? Na... celý příspěvek >
Účinnost postřiku hřebíček + skořice proti plísním, 25.2.2022
Pánové, děkuji Vám za Vaše názory. Jediné co mě mrzí, že hodnotíte jen validitu jiných hodnocení, místo sdělení vlastní zkušenosti. V loňském roce jsem uvedený přípravek vyzkoušel, výsledky považuji za takové, že jsem ochotný zkoušet dál. Mám pro... celý příspěvek >
Účinnost postřiku hřebíček + skořice proti plísním, 18.2.2022
Já nevím, co si přesně představujete pod pojmem "relevantní pokus". Celý náš pozemek má plochu zhruba půl hektaru a zeleninové záhony mám rozdělené na tři záhony oddělené ovocným sadem a kurníkem. Jsem tedy schopný oddělovat rostliny dostatečně... celý příspěvek >
Účinnost postřiku hřebíček + skořice proti plísním, 18.2.2022
Septoriozou u mě dlouhodobě trpěly jen některé odrůdy rajčat, které už asi tři roky nepěstuju. Od té doby se neprojevila, takže předpokládám že ji v mé oblasti vůbec nemám. Nemají ji ani neošetřené rostliny.
Odrůdy rajčat, které už rozhodně nechci, 18.2.2022
Pěstuji ročně okolo 40 odrůd, ty, které už nezkouším: dlouhodobě vyřazené - Perun, Cherrolla, Idyll, Radana - praskání plodů mají snad jako standard vyřazené: Tamina (měkké ne moc dobré), Indigo Rose (příliš pozdní, nedobré), Artisan pink... celý příspěvek >
Která zelenina je odolná španělským slimákům, 9.2.2022
Potvrzuji velmi chabou účinnost přípravku Ferramol. Počítejte nejméně 40 granulí na jednoho slimáka a délku úhynu nejméně tři dny - a to v "amatérsky laboratorních podmínkách". Předpoklad přitom je, že ve volné přírodě se jejich šance na přežití... celý příspěvek >
Která zelenina je odolná španělským slimákům, 9.2.2022
Závidím Vám. Brambory mi livkduje armáda šneků, papriky ve skleníku letos žrali více než okurky, což jsem vůbec nechápal. Postavil jsem skleník na nějakém jejich tranzitním koridoru asi, lezou dovnitř všemi otvory. Nevěřím žádným řečem o tom, že... celý příspěvek >
Která zelenina je odolná španělským slimákům, 9.2.2022
Je to tak, zkoušel jsem slimáky "chovat" v avkáriu a krmit je ferramolem, rozhodně to není pro ně potravina č.1 navíc k usmrcení potřebují sežrat okolo 20 granulí / kus a samotný proces úhynu trvá až tři dny. Vanish sice funguje okamžitě, ale je... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2022, 5.2.2022
A co macerát z kořenu mydlice jako smáčedlo?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika