Příspěvky uživatele - 117.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky 2024, 2.4.2024 Obsahuje fotku
Ve školce v Uherskénm Ostrohu prý má (asi majitel) meruňky, které ověřeně přežívají v květu až do mínus sedmi stupňů.  Mluvil jsem s ním na základě této jeho informace v jedné diskuzi a on mne ujistil, že tomu tak je. Že to jsou ale odrůdy z... celý příspěvek >
Výrůstky jabloně, 31.7.2023
Mně to dělají staré stromy panenského jablka.  Už by potřebovaly porazit, ale plodí  (tak jako píšete i Vy) menší, ale dobrá jablíčka, která jsou výborná na mošt a ještě lepší do kvasu. Odolná na poškození, sklízím je sbíráním a... celý příspěvek >
Výběr travního traktoru, 6.7.2023
Již jsem to psal -Star Jet., záběr 102 cm.
Výběr travního traktoru, 5.7.2023
Klidně mne opravte, ale lištu na sečení bych viděl v případě, že je tráva přerostlá a nebo když chci získat seno. Seno dnes na vesnici prakticky nikdo nechce, ani za odvoz.  A do kompostu je dlouhá tráva nevhodná, protože se rozkládá... celý příspěvek >
Výběr travního traktoru, 4.7.2023
Ono je nutné vzít v úvahu i dostupnost sewrvisu a jednání pracovníků v něm.  Stiga je slušná značka, já jsem se rozhodl pro Star - Jet z Jičína. Záběr 102 cm je  i pro kličkování mezi stromy dobrý, traktor má dostatečný výkon. Nepoužívám... celý příspěvek >
Brambory - zasadit vlastní nebo koupit sadbové?, 19.6.2023
No spíše to byl chroustrek letní. Pravý nefalšovaný chroust je podstatně větší a myslým si, že je podstatně méně k zastižení. Jirka
Vyhlodaný stromek, 29.5.2023
 Tipoval bych drvopleně a jeho larvu vydoloval nějaký "datel".  Drátěnou sondou zjistěte, nakolik je vnitřek stromku larvou vyžraný, pečlivě vydezinfikovat, vyčistit, ošetřit balzámem (nebo kravinec), obalit a dát pevnou podporu, protože... celý příspěvek >
Sekačka, 29.5.2023
Nenáte stále zapojený pojezd? např. zarezlé lanko, prostě mechanická závada. Nastartujte a bez zapojení pojezdu zkuste, zda sekačka nejede sama a nebo nadzdvihněte zadní kola - neměly by se točit.
Broskvoň z pecky, 19.5.2023
Já bych se bál kombinace sucho plus vápenitá půa. Mám zkušenost s broskvoní, kterou jsem zasadil do chráněné polohy u zdi bývalé  stodoly.  Stromek jen živořil, při tom o 10 m dále rostou broskvoně bez problémů. Myslím si, že na příčině je... celý příspěvek >
Broskve 2023, 16.5.2023
Mně loni - na rozdíl od ostatních odrůd- na ploché broskvoni (Pan Tao) řádila kadeřavosat silně. Zničeno   min. 80 % listů. Nemělo smysl to protrhávat.  Zaplodila silně, ale po odeznění kadeřavosti nezůstal na stromě ani jeden plod.... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně, 15.5.2023
A nebylo to u těch meruněk tím, že prakticky všechny květy pomrzly? Alespoň u mne to tak bylo - meruňky bez plodů i moniliového úžehu, zato broskvoňe to je přes podzimní i jarní stříkání katastrofa.  Plůdků spousta, ale to vše díky kadeřavosti... celý příspěvek >
Rozkvétání broskvoní, 3.4.2023
Dostal jsem temto odkaz - snad to někomu poslouží https://www.vurv.cz/2023/03/31/dalsi-ranni-mrazy-a-riziko-poskozeni-kvetu-ovocnych-drevin/ Jirka
Jakou odrůdu nektarinky, 22.3.2023
Měl jsem v Praze (Malvazinky) Flavourtop.  Zrušil jsem jí.  Co nezlikvidovala monilioza (tj. většinu plodů), to dorazily včely.  
Kultivátor, který i, 24.2.2023
Před lety jsem se náhodně dostal ke stroji Něva II, výroba Ukrajina.  Robustnější než  Tera, čtyřtakt.  Dávám 2+2 háky na rotavátor a roky s nímn připravuji nejen záhony pro zeleninu, ale i bambory,. Dost mne prohání (je mně 76), ale... celý příspěvek >
Čím hnojit révu?, 6.2.2023
Možná je to náhoda, ale mně také Vostorg zašel, kdežto současně sa ním sázená Vanessa a Galahad velmi dobře prosperují.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika