Příspěvky uživatele - 136.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skrútené listy, 15.5.2022
Ja som tiež striekal piliarku Mospilanom, a takéto skrútené listy sa mi objavili, ale iba na pár stromoch, tých najvyšších a iba na konárikoch, na samom vrchu stromčeka. Mám za to že dôvod je ten že pri postreku piliarky som asi postrekovačom tak... celý příspěvek >
Skrútené listy, 14.5.2022
No podľa mna to vošky sú. Kedy ste to striekali tým mospilanom?
Slivka odolná na neskoré jarné mrazy, 30.4.2022
Poloha, konkrétne miesto na záhrade, možností je veľa...
Slivka odolná na neskoré jarné mrazy, 30.4.2022
Tento rok mi mráz jemne,,šlahol" a to nie prvý krát Presentu. Je to najneskoršia slivka ale z tých čo mám ja kvitne ako prvá. Vyššie spomínaný Topstar plus vyzerá bez poškodenia V minulosti mi niekolkokrát omrzol aj Toptaste, ktorý už ale nemám.... celý příspěvek >
Nestihl jsem postřik slivoní, co teď?, 27.4.2022
Čo sa týka postreku, môžete pridať do postreku proti piliarke fungicíd Signum alebo Prolectus. Čo sa týka tvaru pestovania, cca 90 percent sliviek mám s terminálom. U sliviek si myslí to ale nieje až také dôležité či terminál alebo kotol, avšak ak už... celý příspěvek >
Pilatka Mospilan koncentrace, 27.4.2022
Tak ja neviem napr. na youtube kanáli Botur, sám tn pán je včelár má mnoho včelstiev a tiež strieka do kvetu...
Pilatka Mospilan koncentrace, 26.4.2022
Minulý týžden som to konzultoval na veltrhu Zahradkár v Trenčíne s nejakým Ing. Agrochemikom, meno si už presne nepamätám. Doniesol som mu sáčok s postrekom kde je písané to čo ste vy citovali a žiadal som ho nech mi to vysvetlí ako pre,,bežného... celý příspěvek >
Pilatka Mospilan koncentrace, 25.4.2022
Na floraservis.sk píšu na piliarky koncentráciu 1.2g/10 litrov vody. Ja osobne striekam v čase cca 50 percent opadu kvetných lístkov a zároveň aj Signumom proti hubovým chorobám..  Takže ja dávam na 10 litrov vody sáčok signumu 7.5gr a dve malé... celý příspěvek >
Meruňky 2022, 7.4.2022
Ja by som vám do vašej polohy by som vám odporučil rozhodne Hargrand. Z odrod ktoré sa hodia do vyšších polôh je u mna v podobnej polohe ako ste vy najlepšia. Mám Vehardu, Barboru, Hargrand, Bergeron, Kioto, a Hargrand sa mi z nich javý... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika