Příspěvky uživatele - 135.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata v Pařeništi, 30.4.2022
Včera jsem se zase dostal na zahradu. Mám tam teď pár červených plodů (Sophie´s Choice a Bezrassadnyi), Pozitivně vypadají také Beaverlodge slicer. Pokud jde o velikost plodů, tak jsem si ujasnil, že v mých podmínkách nejsem schopen dopěstovat za... celý příspěvek >
Rajčata v Pařeništi, 26.4.2022
Žádné postřiky proti plísni ev. jiným listovým chorobám v tom pařeništi nepoužívám. Jak správně píšete, tak se v tom pařeništi může zvýšit relativní vlhkost až k rosnému bodu a rostliny mohou být trvale v mokru. Proto je třeba již při výsadbě se... celý příspěvek >
Rajčata v Pařeništi, 25.4.2022
Ta velikost nemá nic společného s podmínkami v tom pařeništi.Ta rajčata byla v době když sazenice šla do pařeniště prakticky už botanicky zralá (světle zelená, lesklá, ukončený růst velikosti) a byla nachystaná jen k tomu, aby enzymatickými změnami... celý příspěvek >
Rajčata v Pařeništi, 25.4.2022
Ve čtvrtek jsem byl po dlouhé době opět na zahradě. Rostliny v tom nadzemním pařeništi jsou dost poškozené, spíše spálené sluncem než mrazem. V hlubokém pařeništi je většina OK. Pro jistotu jsem z obou oddělal skla, nemá teď delší dobu mrznout. Utrhl... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 21.4.2022
Ozimou aleninu jsem pěstoval v sezóně 2020/2021.  Nakonec mně vyrostly pěkné květáky, kapusta byla menší. Pěstování zeleniny na zahradě omezuji, letos budu mít jen pár rajčat, možná nějakou cuketu. Prostě nastal čas, kdy už na to nestačím.... celý příspěvek >
Rajčata v Pařeništi, 14.4.2022
Vůbec nevím jak to v těch mých pařeništích vypadá. Počasí bylo špatné a já jsem neměl možnost přidat ke sklu ještě nějakou netknou. Stále ještě marodím a na zahradu bych se měl dostat až zítra. Předpokládám, že polovina rajčat bude poškozená.Uvidím... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika