Příspěvky uživatele - 98.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fíky, 23.1.2024
Aby fíky dozrály, je třeba pěstovat nejranější odrůdy.  plnazahrada.cz V desetilitrovém květináči mi loni dozrálo 60 fíků odrůdy Ronde de Bordeaux. Je to raná, hodně plodná odrůda a nemívá brebu. Pěstování fíkovníků ze semínka je možné,... celý příspěvek >
Najkrajšie voňajuci ker, 30.3.2022
Voňavé keře většinou nekvetou dlouho, možná nějaké růže. Ale co to třeba zkombinovat s letničkami. Já jsem si loni koupila nádherně silně vonící petunie a zavěsila u pergoly. Od jara do podzimu voněly celou pergolou. Taktéž některé macešky překvapivě... celý příspěvek >
Stříška nad záhon, 8.3.2022
Jelikož doma žádného kutila nemám, udělala jsem si nadkrytí rajčat velice primitivně. Koupila jsem plexi Gutta 1x2 metry a udělala na kraji šest poutek z drátu. Pak jsem rozestavila šest trubek, do každé vsunula háček a plexi zavěsila. Je sice trochu... celý příspěvek >
Fíkovník - nedozrávají plody, 22.12.2021
Možná je to odrůda, která potřebuje opylovače, který u nás ale není. Např. odrůda Desert King se pěstuje pouze pro jarní úrodu. Pro druhou potřebuje opylovače.
Mochyně - žloutnutí listů, 28.11.2021
Kdysi jsem mochyni vypěstovala z koupených semen, ale moc mi nechutnala. Zatímco bobule koupené v obchodě mi chutnaly daleko více. Proto teď vysévám rostlinu z koupených bobulí. Lepší chuť má mochyně ojíněná, která je celkově drobnější, ale rychleji... celý příspěvek >
Mochyňa (Physalis peruviana), 28.11.2021
Mochyni pěstuji už několik let a celkem se mi daří. Vysévám v únoru z bobulí, které koupím jakožto ovoce. Pokud mi bobule chutná, tak ji rozdělím na kousky a dám do hlíny. Když vyklíčí, protrhám a nakonec přesadím po jedné do květináčů. Po zmrzlých... celý příspěvek >
Kysané zelí, 23.11.2021
Vzpomínám si, že mí prarodiče měli v hodně studeném sklepě sud se zelím, totéž mí rodiče i tcháni. Když se chodilo pro zelí,  mrzly ruce... Později můj otec začal zelí kvasit ve velkých sklenicích, no pohoda.Sklenici si přinesu do tepla, odeberu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika