Příspěvky uživatele - 145.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co na Pozemek 3hektary svahovity s náletovým křovím, 9.12.2021
Dobrý den. Můžete počítat. Vaše plocha je 30000m2. Záběr mulčovače je 58 cm, nicméně je iluzorní, že budete přesně tuto šířku po celou dobu mulčování dodržovat. Takže to téměř vychází na 60000 pojezdových metrů. A to tam ještě máte dřeviny. S těmi... celý příspěvek >
Kalene sklo a spalenie rastlín, 21.11.2021
Dobrý den. Pokud budete pěstovat kultury co popisujete, tak je zcela zbytečné uvažovat o stínění. Naopak, ty potřebují maximum světla pro co nejlepší výsledky. Salát a ředkvičky pěstujte venku a přikyjte netkanou textilií. Skleník je na ně příliš... celý příspěvek >
Kalene sklo a spalenie rastlín, 18.11.2021
Dobrý den. Dvojsklo na střechu určitě ne, nebude odtávat sníh a pokud přijde velký nápor tak máte po skleníku. Pro zajímavost, sklo Helios byl dříve jen obchodní název pro sklo, které mělo horší kvalitu, než sklo na běžná okna. Žádná úprava na něm... celý příspěvek >
Jak ošetřit rebarboru před zimou?, 18.11.2021
Dobrý den. Jen malou poznámku. Listy se neřežou, ale trhají. Pokud se uřežou, tak ten zbylý pahýlek zahnívá a zlobí to. Je to pár dní, co jsem rozsazoval rebarboru co tady pěstuju a už neměla žádné velké listy, jen zbytky, podle kterých jsem určil,... celý příspěvek >
Lze vytvarovat břízu do vicekmenu?, 16.11.2021
Dobrý den. Pokud máte těch malých semenáčků víc, tak je snadné je sesadit do jedné nádoby a pěstovat dál do doby, než je budete chtít vysadit na konečné místo. Když si budou stromečky konkurovat, tak jejich přírůstky asi nebudou velké. Ale jinak je... celý příspěvek >
Česnek sezóna 2021/2022, 30.10.2021
Dobrý den. Zítra je neděle, raději odpočívejte. Od pondělka Vám to půjde jistě taky dobře. Stanislaw
Pálení, 27.10.2021
Dobrý den. Pálenice mají zcela běžně menší kotel na 150 litrů a pálí už od 50. litrů kvasu, takže by to neměl být problém. 100 stromů není nic velkého. Měl jsem kdysi asi 500 stromů slivoní. Pod strom který chcete očesat se dají dvě plachty, stromem... celý příspěvek >
Kdy kupujete semena?, 29.9.2021
No přece až se objeví stojany se semínkama jak v marketech, tak i v zahrádkářských prodejnách. Ne?
Ruční kultivátor, 11.9.2021 Obsahuje fotku
Ještě jedno foto.
Ruční kultivátor, 11.9.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den. Vlastním podobný kultivátor. Jen mám u něj ještě tzv. šintovačku. Dostal jsem dva kousky od pána, který ze zdravotních důvodů už nemohl na zahradě pokračovat. Jeden jsem daroval kamarádovi a k tomu mému jsem jen přidělal násadu. I když... celý příspěvek >
Schnutí jahod, 15.8.2021
Za komárů se u nás pěstovaly desítky odrůd s výbornými výsledky. Jen vzpomenu šlechtitelskou stanici Turnov, či jahodárnu v Rovensku pod Troskami. Jejich výzkumy jsou stále platné při způsobu jimi doporučeného pěstování. Jako bývalý profi zahradník... celý příspěvek >
Schnutí jahod, 14.8.2021
Dobrý den. Paní Lído, já bych to tak nehrotil. Ještě za komárů vyšel ve známém měsíčníku článek o tom, jak výzkumníci srovnávali výnosy u výsadeb a nejlíp jim vyšly výsadby 4 a 5 roků od výsadby. Výsadby se střídají hlavně pro udržení dobrého... celý příspěvek >
Odrůda Admiral, 8.8.2021
Dobrý den. Nebojte se toho. Stromek už mám parádní, letos násada skvělá a vše v pohodě. Postřik Wuxalem zatím 3x, zítra budu dělat další. Admirál určitě stojí za pěstování, jeho chuť je luxusní. Ať se daří. Stanislaw
Založení ovoc. sadu, 31.7.2021
Ty míry jsou v metrech?
Zaštipnutí rajčat koncem sezony, 30.7.2021
Dobrý den. Zaštípnout za druhým listem nad pátým až šestým květním vijanem. Stanislaw
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika