Příspěvky uživatele - 248.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opět stará třešeň kácet/zkusit zmladit?, 31.7.2021
Nevím, co to máte za firmu, ale zmlazovat v září třešeň? To bych se bála toho, že rány v zimě namrznou. Pokud vím, tak peckoviny by měly mít ukončený řez do konce srpna... Řežou se přece v době... celý příspěvek >
Opět stará třešeň kácet/zkusit zmladit?, 31.7.2021
3m holý kmen určitě neobrazí. Mohla by bez problémů snést seříznutí koruny tak o třetinu, na třešeň ještě tak stará není. Pokud stíní sousedce od západu, tak ji také ale chrání před větrem a prudkým deštěm, ty také přicházejí většinou ze... celý příspěvek >
Vzdouvání kůry, 27.7.2021
Ať to je cokoliv, určitě bych pečlivě odstranila mrtvou kůru až do živé části a zatřela balzámem. A určitě bych povolila úvazek, takhle fest utažený drát se asi kmínku moc nelíbí...           Lída
Okurky ve fóliovníku neplodí, 26.7.2021
Na stránkách SEMO (v poradně) píšou, že příčinou zasychání malých plůdků může být žádné nebo nedostatečné opylení, mrkněte tam.           Lída
Plíseň bramborová 2021 - stav fronty, 25.7.2021
Normálně používám jen 2x Acrobat a bohatě to stačí. Jenže ty letošní deště a dusna zafungovaly takhle... Spodní listy cca do výšky 30cm odlamuji normálně také, aby mohl proudit vzduch, takhle oholená rajčata mám poprvé za všechny ty roky. Jinak... celý příspěvek >
Plíseň bramborová 2021 - stav fronty, 25.7.2021 Obsahuje fotku
Tak jsem dnes vyfotila a přikládám fotky těch chudáků. Byla stříkána 14.6. a 10.7. zároveň s bramborami Acrobatem. Pak ještě teď 23.7. Ortivou. Brambory (poslední fotka) jsou ještě zelené, plíšně jen sem tam stopa při detailním pohledu.  ... celý příspěvek >
Plíseň bramborová 2021 - stav fronty, 24.7.2021
Rozhodně nejste sám, ani první. U nás letos už část zahrádkářů kvůli plísni rajčata zlikvidovala. Vydržela zatím jen těm, co je mají pod krytem. Ostatní vč.mne mají stonky (s fleky), na kterých se zatím drží pár neúplných vijanů a část listů. Člověk... celý příspěvek >
Víno z červeného rybízu, 22.7.2021
Do toho mého receptu se žádné kvasinky nedávají (bez kvasinek jsme dělali i víno šípkové, malinové, ostružinové).           Lída
Víno z červeného rybízu, 21.7.2021
Náš recept po babičce: Svařit cca 2,5 litru vody + 1 -1,5kg cukru. Do 4-5 litrové lahve dát 1,5kg rybízu, rozmačkat a zalít vlahým cukrovým roztokem. Hrdlo povázat propíchaným papírem a nechat kvasit 3 měsíce, pak opatrně stáhnout do lahví.... celý příspěvek >
Tavola kalinolistá red dream - řez, 16.7.2021
Stříhám podle potřeby, když mi leze tam, kam nemá (většinou, když dozrávají plody, jinak se ráda vysemeňuje). Kvete na bočních výhoncích, které vyrážejí zjara na loňských větvičkách. Kvete mi víc na osluněné straně, takže zřejmě záleží i na... celý příspěvek >
Hortenzie latnatá - množení, 15.7.2021
Mrkněte o kousek výš, tam to máte popsané .           Lída
Vlastní výroba nástrahy na slimáky, 13.7.2021
S hlísticemi mám stejnou zkušenost jako PP ...   Používám Ferramol + procházku s nůžkami...                          Lída
Jak jste na tom letos s bramborama?, 13.7.2021
Díky KUKY, já myslela, že stačí, když je systémová aspoň jeho jedna složka.   Lída
Jak jste na tom letos s bramborama?, 12.7.2021
Kuky, proč Acrobat musí i na spodní stranu listů, když je systémový?           Lída
Mrazové trhliny u jabloně, 11.7.2021
Ten balzám i hojí. Nebo postaru se dával kravinec s jílem a ovázat jutou.   Lída
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika