Příspěvky uživatele - 226.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stoletá mrazová pohroma 23.4. 2024, 30.4.2024 Obsahuje fotku
Tak u mě (Středočesko - Odolka) meruňky nebudou. Meruňka  (15 let stará) byla obsypaná květy, potom přišel 4x ranní mrazík a výsledek je na fotkách.. Je to totální konec (vykopat?), moniliový úžeh??
Okousaná cesmína, 24.6.2022
Přesadit a osprchovat kořeny mi nepomůže. V květináči jsou jestě další kytky, další napadená růže je metr od květináče, okousané jsou už i kamčatské boruvky vzdálené 20 metrů. Tak objednám hlístice a teď hned nastoupí Decis.    Jirka
Okousaná cesmína, 23.6.2022
Děkuji i Lídě.  Na lalokonošce jsem taky dostal typ, hlístice prý jsou řešení - ale lalokonošci mají (prý) škodit jen v kořenech, pod zemí. Tak že to zkusím stříknout nějakým Decisem a když to nepomůže a budou žrát dál, tak objednám a použiju... celý příspěvek >
Okousaná cesmína, 23.6.2022
Díky za odpověď. Předpokládám, že to tedy chce postřik - listů i půdy? Ale čím stříkat? A co to je SPCH?
Okousaná cesmína, 23.6.2022 Obsahuje fotku
Když jsem v květnu stříkal proti mšicím a podobným škůdcům,  na cesmínu a vedlejší ruži jsem zapoměl. Cesmína je ožraná nejvíce, už to začíná i na růži. Co to je? Dřepčík? A co s tím? Postřk: Decis, Sanium Ultra, Mospilan? A ještě foto.
Skvrnitost listů na broskvoni, 9.7.2021
Tak jsem byl poučen, že to co mám na té broskvičce a je na na té fotce je jen pokračování kadeřavosti. Je to tak?? Předem díky za odpověď        Jirka
Skvrnitost listů na broskvoni, 6.7.2021 Obsahuje fotku
Nevím, jestli je to stejné (viz foto), mám to na mladé Redhaven, ještě bez plodů,  byla také kadeřavá i když byla stříkaná.  Chybí něco v půdě?, je to plíseň, nebo je to normál? Jirka
Suchá skvrnitost listů peckovin, 16.6.2021
Omlouvám se - na meruňce podezírám samozřejmě suchou skvrnitost.
Suchá skvrnitost listů peckovin, 16.6.2021 Obsahuje fotku
Kadeřavost mám letosna broskích taky parádní, ale co to je na meruňce - suchá kadeřavost? A jestli ano, co se dá ještě teď udělat?
Padlí na slivoni?, 13.6.2021
Děkuji za reakci. Slunéčkům jsem se omluvil a stříknul jsem to proti mšicím. Uvidíme...
Padlí na slivoni?, 11.6.2021 Obsahuje fotku
Vypadá to jako padlí, ale na peckovinách jsem o tom nečetl. A "nastoupily" zde i mšice. Je to padlí?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika