Příspěvky uživatele - 248.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez jablone - jak na to, 30.6.2021
Souhlas s Kukym. Letní řez brzdí růst (odebíráte stromku listovou plochu), to u nově vysázených stromků nepotřebujete. Na podzim se neřeže vůbec (špatně by se hojily rány), to dělají jen velkopěstitelé, protože by to zjara nestíhali. Takže řez... celý příspěvek >
Hnednuti listu u buku, 28.6.2021
Molice lítá. Pokud tam máte bílý povlak, tak to spíš bude nějaké padlí nebo tak něco. Nemáte fotku?
Aký je to hmyz?, 26.6.2021 Obsahuje fotku
Brouk z úvodní fotky je pěnodějka červená - Cercopis vulnerata. Neškodí.      Lída
Aký je to hmyz?, 26.6.2021
Ne, Karate ne, musí to být akaricid. Mně pomohl Vertimec 1,8 SC.           Lída
Marhule na sever, 26.6.2021
Podle popisů odrůd by měla být pro okrajové polohy vhodná samosprašná Leala, i méně roste, ale proti monilii se stříkat musí. Sama ji neznám.       Lída
Okousané listy, 25.6.2021
Slimouši? Jsou to listy nejblíž půdě (u hosty mi také nechali jen řapíky)...     Lída
Ostružiník beztrnný, 23.6.2021
Teď jsem na to ze zvědavosti koukla na Agromanuál, na rez tam uvádějí Score 250EC před květem, po odkvětu a při prvních příznacích.           Lída
Čistění surfinií, 23.6.2021
No já nevím také, ale dotaz mi vyzněl, jestli má odstranit jen to zaschlé okvětí nebo uštípnout. Možná jsem to špatně pochopila, tak snad se nebude zlobit .   Lída
Čistění surfinií, 23.6.2021
Odštípla bych celý květ vč. semeníku, jinak by se tvořila semena a rostlina by tak přestala nasazovat další květy - to platí u všech déle kvetoucích kytek.   Lída
Aký má problém?, 21.6.2021
Může to být i šarka. Uvidíte, jestli se projeví na plodech (záleží na odrůdě).            Lída
Napadené okurky a rajčata, 19.6.2021 Obsahuje fotku
Také si myslím, že ostré slunce. Máte trochu zabílená skla? Od svilušky je to trochu jiné - viz obr.             Lída
Maliník - žlutnuti listů s fleky, 17.6.2021
Šíření svilušky napomáhá suchý vzduch - možná to způsobuje i umístění na lodžii, na zahradě je přeci jen vlhčeji (aspoň letos zatím bylo). Ale nedovedu si dost dobře představit trvalejší pěstování malin v květináči, když je pak potřeba odstraňovat... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 16.6.2021
Ad Integro - Almi Boršice ho má ještě stále v nabídce (možná ho zapomněli smazat)...
Maliník - žlutnuti listů s fleky, 16.6.2021 Obsahuje fotku
Virové onemocnění maliníku vypadá viz obrázek. Co jste na tom měl za škůdce, že jste musel stříkat chemií? Pěstuji na zahradě maliny 50 let a v životě jsem je chemií nestříkala...
Určení rostliny, 15.6.2021 Obsahuje fotku
Tohle je to líčidlo:
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika