Příspěvky uživatele - 19.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2021, 26.5.2021
Krásný výsledek, nemusíte být vůbec skromný.
Ochrana rajčat před zimou, 26.5.2021
Padesátka "musí" stačit. Kdyby už ani to ne, nemělo by pro mě cenu vysazovat rostliny na záhon dříve, než nastanou zcela stabilní noční teploty. Před týdnem, kdy rajčata začala hrát všemi barvami, jsem začala praktikovat ochranu vysazených sazenic... celý příspěvek >
Ochrana rajčat před zimou, 25.5.2021
Z letošní zkušenosti :  zakrytí velmi raných brambor devatenáctkou vůbec nezabránilo omrznutí listů. Řádky pokryté dvojitou tkaninou=38, přečkaly bez úhony a jsou téměř dvojnásobně vysoké a začínají nasazovat na květy, na rozdíl od těch... celý příspěvek >
Spor se sousedem, 15.4.2021
Ano, tak jak uvádíte, na výstavbu klidně vyjmou hektary orné půdy, jelikož si někdo dokázal protlačit své investiční zájmy a pustit tučné všimné. U jednotlivého občana se jede na striktní dodržování zákona o ochraně půdního fondu, čili žádná změna... celý příspěvek >
Spor se sousedem, 15.4.2021
A na tom jste byl kde? Pokud by byly pozemky v inravilánu obce a vedené jako zahrady, měli by všichni do jednoho plot na ohlášení dávno provedený, jelikož je typické pro každého - zaplotit co moje jest. Všechny další ploty podléhají stavebnímu... celý příspěvek >
Spor se sousedem, 14.4.2021
"čerpá si na svůj pozemek tuny močůvky a obtěžuje nás smradem i dýmem z komínu" Jako kartograf považuji celou lokalitu na fotografii jednoznačně za půdu ornou, na které si někteří vlastnici vysadili ovocné stromy, aniž by získali povolení změny... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika