Příspěvky uživatele - 230.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2023, 28.7.2023
 Na zkousku jsem nasadil do čtyř kyblu na ohranicenem kompostu  ve vysce asi metr dvacet mam polozenou fosnu na nem kyble orientovana vychod  jiho zapad   VASEK 5
Nerostoucí melouny, 27.7.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den. Může mi někdo poradit, co je to za chorobu u cukrového melounu? Mšice to nejsou. Děkuji, VASEK5.
Rajčata 2023, 27.7.2023 Obsahuje fotku
Rajče keříčkové, balkónové odrůda TOMFALL, od firmy MORASEEDo, které pěstuji v 8 litrových kbelících. Foceno 20.7.2023. VASEK5
Paprika Rodrigo, 7.7.2023 Obsahuje fotku
Keříky paprik ve foliovníku vypadají pěkné a začínají kvést.  VASEK5
Čerstvě zasazená tráva devastována plevelem, 4.7.2023
Pokud jste postrikal jak pisete totalnim herbicidem zlikvidoval  jste plevel   to je v poradku ale nezlikvidoval semana plevele    na ktere herbicit nepusobi   a kultivatorem jste plevel pekne zapravil do... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 31.5.2023 Obsahuje fotku
První foto sazenice paprik venkovní Eva, druhé foto sazenice skleníkové, třetí foto je záběr do foliovníku, kde jsou odrudy Rubika Rodrigo Leanta a Panache, které byly zasazeny až 29.května oproti minulému roku.    VASEK5
Broskve 2023, 20.5.2023
Kolikrat   a kdy  jste strikal proti kaderavosti        vasek
Paprika Rodrigo, 14.5.2023 Obsahuje fotku
Letošní sazenice paprik u mě mají zpozdění asi 14 dní.Ikdyž jsem vyséval semena v polovině unora.Ke konci května vysadím sazenice do skleníku a foliáku.   VASEK5
Česnek sezóna 2021/2022, 9.5.2023
Mate pekny cesnek muzete napsat co to mate za odrudu   jak a cim hnojite ze vam nezloutnou listy ze spodu    vasek
Asimina - indiánský banán - Maďoul, 2.4.2023
Mam take asaminu asi patym rokem ale trirustky jsou dva centimetry za rok muze mi nekdo poradit cim  a jak hnojit nebo kde se stala chyba budu rad za kazdou radu
Rajčata 2023, 30.3.2023
Tak to je opravdu nadhera tohle foto dnes vidim poprve vubec si nedovedu predstavit ze se da vypestovat tak krasne silne sazenice  a jeste krasnejsi plody rajcat doma za okny na parapletu smekam pred vami a omlouvam se    ... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 30.3.2023
Tak si myslim ze pan Milan HP nas vodi za nos kdyby mel nejaka svoje rajcata byt zelena tak by poslal foto nejsou ani zelena ty tri co slupnul pred tydnem byly asi   z nejakeho marketu    vasek
Česká rajčata 2017, 26.3.2023
A to jste se ani nepodelil s rodinou?    vasek
Asi vápno v zemi - výsadba stromku, 17.3.2023
Nechte kousek hmoty vyschnout pak nakapejte ocet kdyz to bude vapno melo by to sumet   vasek
Papriky 2023, 4.3.2023
Koupil jsem si letos novinku NELA F1 od firmy moravoseed 15 seminek cena 51kc katastrofa vyrostly jen 7 zdeformovanych zakrnelych sazenic ktere se nedaji pouzit jen jedna se da pouzit na sadbu to je teda sila za ty penize vasek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika