Příspěvky uživatele - 61.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kartáčování rajčatových sazenic, 27.2.2021
Jen bych upozornil. že na Facebooku ve skupině Pěstování rajčat přidal někdo video z you tube jak Brad Gates  (autor některých i u nás známých odrůd Brad´s Black Heart nebo Brad´s Atomic Grape) hýbe malými sazenicemi, aby... celý příspěvek >
Ochrana květů meruňky netkanou textilií, 27.2.2021
Nerozumím tomu, proč někteří z vás dávají najevo zklamání, jak jsem reagoval na jejich příspěvky. Nemám pocit, že bych neměl právo nesouhlasit a i když s někým nesouhlasím, tak mu neubírám jeho stejné právo, ale také on musí připustit, že někdo má... celý příspěvek >
Kartáčování rajčatových sazenic, 26.2.2021
U nás se od nepaměti doporučuje, nehýbat moc se sazenicemi. Ale to asi už tak úplně neplatí. Při diskuzi na Tomatoville jsem narazil na takový zajímavý termín „stimulated by brushing across the tops“ což mně Google přeložil jako stimulování... celý příspěvek >
Ochrana květů meruňky netkanou textilií, 26.2.2021 Obsahuje fotku
 Nevím proč mne napadáte. Už jednou jsem napsal, že bych ten popis odstranil, ale jakmile někdo na text odpoví, tak už to opravit nejde. Jinak ten váš ostatní text je mimo mísu stejně jako další příspěvky v tomto duchu. Mám pocit, že nikdo ze... celý příspěvek >
Ochrana květů meruňky netkanou textilií, 25.2.2021
K tomu co jsem napsal pod tou tabulkou se nechci nijak vyjadřovat. Pokud na tom budete trvat, mohu to opravit. O tom zdroji tepla zde už píšete po několikáté. To jste někde četl?  Podle mne nebude v noci teplota uvnitř té netkané stejná jako... celý příspěvek >
Ochrana květů meruňky netkanou textilií, 25.2.2021 Obsahuje fotku
Nerozumím tomu, proč by se větve měly nějak ohřívat. Mluvíme přeci o jaru a době kvetení meruněk. Mně loni všechny už opylené květy na Velkopavlovické zmrzly, přesně podle té známe německé tabulky. To rozhodující datum bylo z noci ze 14.4. na 15.4.... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 25.2.2021
Evi, ty jsi odborník na rajčata a máš na Facebooku a i na ostatních webech vysoký kredit, asi největší ze všech nás rajčatářů. Myslím si, že by bylo škoda, aby se potom někdo odkazoval na tebe pokud jde o to DTM i když DTM je okrajová záležitost u... celý příspěvek >
Ochrana květů meruňky netkanou textilií, 25.2.2021
Prohlédl jsem si témata zabývající se namrznutím květů a malých plodů meruněk při jejich kvetení. Bohužel jsem tam nic o tom, že by někdo použil netkanou textilii nic nenašel. Pokud ano, byl bych rád, kdyby své zkušenosti zde prezentoval ať už byly... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2021, 25.2.2021
Myslím si, že tady se diskutuje o postřicích proti kadeřavosti broskvoní. Nechtěně jsem tady vyvolal diskuzi o zakrývání meruněk abych je ochránil proti jarnímu mrazíku, který mně občas spálí květy nebo malé plůdky na meruňkách. Pochopitelně o... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 25.2.2021
Musím zopakovat to co mně napsal Ing. Gajdoštín tehdy vedoucí pracovník v SEMO, dnes majitel Dobrá semena:"Internet snese všechno". 1. Nechodím moc na ruské weby s rajčaty, ale svého času jesm něco kupoval na tom estonském webu. U ruských rajčat... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 24.2.2021
Evi, na jiném webu jsi napsala, že DTM je od vyszení sazenice do zralosti, což není pravda.            Vladimír
Kadeřavost broskvoně 2021, 24.2.2021
Já sázím na netkanou textilii 50 g/m.která se prodává jako ochrana rostlin před mrazem. Menší stromy do výšky 2,5 m obalím celé, u větších vyberu jen některé větve, které obalím. Ostatní Vámi uváděná opatření jsou pro mne nedostupná vzhledem k tomu,... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 23.2.2021
Tak jsem je přihnojil tím hnědým Kristalonem.  Některé odrůdy už mají nasazené na květ, jsou to jen takové malé bobulky. Prověřil jsem si podmínky jaké mám za tím oknem a zjistil jsem, že pro kvetení potřebuji snížit noční teplotu. Nastavil jsem... celý příspěvek >
Setí pórku do truhlíku, 23.2.2021
Našel jsem si v krabici semena Globy, Soutsport White Globe a Kelsae, z balkónu jsem dal do kuchyně substrát aby se oteplil a zítra se dám do výsevů.  Díky za připomenutí.           ... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2021, 22.2.2021
Nerozumím, proč bych to neměl zkusit. Pokud jde o to, že to někdo zkoušel, tak bych rád věděl jak tam tu netkanku dával, nejlepší by byla fotka.Pro poučení. Opravdu mě to zajímá. Když to vezmu, tak je úplně jedno jestli některé pupeny (předpokládám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika