Příspěvky uživatele - 111.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení remontantního maliníku, 3.10.2023
Dobrý den. Jak namnožit na podzim remontantní maliník? Váhám, zda oželet současnou úrodu a rozdělit keř už teď, ať stihne zakořenit, nebo počkat do listopadu až odrodí poslední plody, stejně je na zimu u země stříhám. Ale stihnou zakořenit? ... celý příspěvek >
Třapatka - rudbekie - echinacea, 23.9.2023
Na jaře se mi vysemenily třapatky, jsou příliš nahusto. Mohu je ještě teď rozesadit? Děkuji.
Množení Meruzalky, 25.3.2023
A v srpnu potom mohu na ten pár měsíců starý výhon meruzalky roubovat?
Jak z odkopku vypěstovat strom, 25.3.2023
Je teď správná doba k poodhalení kořenů a oddělení odkopků?
Broušení zahradních nůžek, 19.3.2023
Děkuji, vyzkouším, jen jsem zvědavá, jak udržím ten úhel. Máme jedny levnější fiskarsky, na těch to zkusím, v nejhorším padnou za oběť. Lído, Vy jste stejně dobrá, vždycky doma obdivujeme Vaše praktické poznámky a cenné zkušenosti s pěstováním všeho... celý příspěvek >
Broušení zahradních nůžek, 19.3.2023
Dobrý den. Jak brousíte zahradnické nůžky? Mám Fiskars a Bahco, nechávala jsem brousit u profíka, ale už je to fakt drahé. Děkuji.
Jak z odkopku vypěstovat strom, 10.11.2022
Tohle právě řeším, dostala jsem odkopky, na velmi silném kořenu s menšími kořínky (průměr hlavního kořene kolem 5cm, délka 30cm) vyrůstá několik cca 2 letých výhonů prakticky bez kořenů. Co s tím? Zasadit i s velkým kořenem matečné rostliny nebo to... celý příspěvek >
Česnek sezóna 2021/2022, 28.4.2022
To jste mi tedy moc nepomohl/a. Vaši sadbu si asi nekoupím, neboť jsme zde všichni prakticky anonymní, svoji nemám a nějak začít musím...
Česnek sezóna 2021/2022, 28.4.2022
Kde kupujete česnek, prosím?
Řez bobulovin - nyní?, 22.2.2021
Sadili jsme asi 20 kerovych rybizu, sadili jsme hloubeji, nez rostly ve skolce- tak jak se ma. Vsechy sazenice byly pekne a nyni rostou ucebnicove, jen tento jeden rybiz je od zacatku divny. Byl to jeden dlouhy kolek s chomacem korenu na konci,... celý příspěvek >
Jakou třešeň přikoupit?, 22.2.2021
Dobrý opylovač je Stella.
Řez bobulovin - nyní?, 21.2.2021
Rostlina vypadá jinak pěkně, zdravě, výhony jsou silné, dosypu tedy zeminu a uvidíme. Děkuji.
Řez bobulovin - nyní?, 20.2.2021
Dobrý den. Zasadili jsme loni jeden výhon rybízu, zkrátili na tři očka, byly dost daleko od sebe, zkrácený výhon se nám rozvětvil asi 10cm nad zemí na tři větve, ze země nevyrašil žádný omladek. Poradíte, prosím, jak teď provést jarní řez? Děkuji.
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 15.5.2020
Zasadila jsem rajčata jako každý rok na záhon již koncem dubna. Nikdy jsem ochranu před mrazíky neřešila, vždy to nějak zvládly. Letos už jsem nevydržela a když meteorologové hlásili mráz a sníh, zabalila jsem rajčata jednotlivě do bílé netkané... celý příspěvek >
Kanadské borůvky, kde sehnat, 13.5.2020
Na Provodově jsme v březnu kupovali. Dobře poradi s výběrem podle polohy zahrádky, měli sazenice různého stáří, brali jsme větší sazenice, právě odkvétají, plody urcitě budou už letos.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika