Příspěvky uživatele - 71.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana proti okusu - zajíci a plastové pletivo, 4.12.2020
Dobrý den, ale to je dost nepravděpodobné, zahrada je oplocená a "průchozí" pouze pro zvířata do velikosti zajíce (kvůli ježkům). Myslel jsem, že máte na mysli nějakého ptáka, ale tomu zase neodpovídá charakter poškození (klovou díry). Housenky na... celý příspěvek >
Ochrana proti okusu - zajíci a plastové pletivo, 2.12.2020
...třeba v...? :-) Láďa
Ochrana proti okusu - zajíci a plastové pletivo, 30.11.2020 Obsahuje fotku
Čím chráníte ovocné stromky proti okusu zajíci? Doposud jsem bez problému používal plastové pletivo (dobře se s tím dělá), nicméně dnes jsem v něm našel prokousaný otvor a poškozený stromek, pravděpodobně od zajíce. Z toho vyvozuji, že to tedy moc... celý příspěvek >
Určení lasicovité šelmy, 21.11.2020
Děkuji za názor - já znalec lasicovitých nejsem, nicméně při porovnání s dostupnými obrázky se mi zdá, že ta moje šelmička má "větší zadek", hmotnější ocásek než kuna (která mi přijde "pohublejší" a s užším ocáskem) a menší a kulatější ouška. Ale z... celý příspěvek >
Určení lasicovité šelmy, 21.11.2020 Obsahuje fotku
Dobrý večer, na zahrádce ve středních Čechách jsem minulý týden "nachytal" tuto, pravděpodobně lasicovitou, šelmičku - upřesnil by někdo znalý přesný druh? V úvahu připadá Kuna, Hranostaj, Kolčava. Denní fotografii bohužel nemám, chodí sama,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika