Příspěvky uživatele - 204.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 20.7.2016
Polyversum - dočetla jsem se kladného hodnocení, zítra zkusím koupit a hned postříkat.
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 20.7.2016
Včera jsem zjistila plíseň. Ostříhala jsem napadené listy. Dnes odpoledne mne málem kleplo. Rozšířila se na další a i na lodyhy. Jedno rajče Marmande má flek. Našla jsem babskou radu, postříkat mlékem. To jsem udělala na polovině rajčat. Sice tomu... celý příspěvek >
Máte někdo zkušenosti se sousedem který nesnáší psy?, 13.2.2016
Pane Jiří, možná soudíte podle sebe, ale takhle hrbit záda před sousedem, to není zrovna dobré. Paní jistě platí za svého psa poplatek. Určitě pes neštěká neustále a že si zaštěká, tak ať si zaštěká. Zamindrákovaný soused je horší jak podebraná pata.... celý příspěvek >
Máte někdo zkušenosti se sousedem který nesnáší psy?, 13.2.2016
Dobrý den, vyměňte souseda. To bude nejlepší. Když tady čtu ty chytráky, co Vám vyčítají, že máte psa nevychovaného, tak mám husí kůži. Vykašlete se na diskuzi, dejte si kafe a podrbejte psa. Zašla bych na obecní (městský) úřad a stěžovala bych si na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika