Příspěvky uživatele - 241.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bažant na zahradě, 19.4.2011
Dobrý den bažatům postačí jak píšete kousek té stříšky, nebo zásypu kam nebude padat sníh a co se týče potravy stačí nasypat trochu zrní a kousek jabka nebo nějaké zbytky z kuchyně, nepohrdnou ničím.
Líhnutí násadová vejce, 19.4.2011
Dobrý den mám problém s líhnutím, po uplynutí doby kdy by se měla líhnout kuřata jsem vájíčka vyházel a rozbil a zjistil jsem že ve vajíčkách jsou mrtvá kuřata tak 3 dny před vylíhnutím, soudě podle zbylého žloutkového vačku, nevim zda se jedná o... celý příspěvek >
Kokcidioza - prosím radu, 19.4.2011
Dovoloji si oponovat proti tomu octu, ten jako lék na kokcidiozu určitě vhodný není, maximálné jako prevence proti kokcidioze, nebo střevním onemocněním, jelikoš mění PH žaludku a působí tak na střevní mikrofloru.Já osobně bych použil nejaké... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika