Příspěvky uživatele - 74.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
zablokovaná brzda motoru, 29.6.2008
Nezlobte se, ale Vy byste asi radit neměl, když nepoznáte, že Vám auto nejede protože mu došel benzin, tohle poznám i já, a to jsem blondýna... :))), Karolina.
zablokovaná brzda motoru, 29.6.2008
Dobrý den, potřebuji poradit, jakým způsobem odblokovat zablokovanou brzdu motoru u elektrické sekačky. Díky Michal
Zaseklý nůž u elektrické sekačky?, 28.6.2008
Dobrý den, no pokud není sekačka zapojená do sítě tak se vůbec neotáčí - nelze s tím nožem vůbec pohnout... ani silou. Pokud je, tak motor hučí - jako by to mělo snahu nastartovat, ale nůž se ani nepohne... a to všechno z ničeho nic, do té doby to... celý příspěvek >
Zaseklý nůž u elektrické sekačky?, 27.6.2008
Dobrý den, potřebovala bych poradit. V Baumaxu jsem zakoupila elektrickou sekačku MEROX 40E, která fungovala tři měsíce zcela bez problémů. Nyní jsem ji vyndala, zapojila a najednou nic. Motor "hrabe" naprázdno a nůž se neotáčí. Nelze s... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika