Příspěvky uživatele - 22.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Subio a Blanketweed, 29.8.2009
na jejich stránkách v referencích mají nějaké fotky a tam to aplikovali na opravdu zaneřáděnou nádrž, která měla problém s padajícím listím myslím a tam ty výsledky určitě budou mnohem lépe viditelné já zrovna v jezírku vidím pěkně na dno takže také... celý příspěvek >
Subio a Blanketweed, 27.8.2009
ještě na jedno jsem si vzpoměl včera jsem koupil ze zvědavosti Subio, zítra ho aplikuji a dám časem vědět co jsem vypozoroval já po pár týdnech, i když ono stačí jen to, že se ochladí s příchodem podzimu a vše je zas jinak než by to probíhalo v... celý příspěvek >
Subio a Blanketweed, 27.8.2009
neporadím ale stačí si přečíst Váš příspěvek a člověk má z vás žaludeční nervozu :-))) chcete vše HNED, měsíc v životě jezírka je prostě velmi krátké období a to hlavně po jeho založení, máte ho osázené rostlinama? nesplachuje se Vám do jezírka... celý příspěvek >
Subio a Blanketweed, 27.8.2009
hrozně moc spěcháte, mám jezírka mnoho let a stále se učím a vylepšuji, hlavně netrvejte na absolutní čistotě, zajděte si k přehradě, řece, nebo rybníku a mrkněte jaká je voda tam, pak se vraťte ke svému jezírku a budete spokojen :-)
Pijavice v koupacím jezírku, 13.8.2009
vy tam nemáte ryby? já mám malé odkalovací a v něm jsou pijavičky, bo tam nejsou ryby ve velkém nejsouasi zřejmě, protože tam ryby jsou
Řasy v jezírku, 13.8.2009
jj už jste mi to jednou psal ;-)
Řasy v jezírku, 12.8.2009
ježííííš vy drhnete jezírko rejžákem? no sbohem neblbněte, nechtějte přírodu přečurat a mít z toho sterilní supr čistou nádrž bez řas, to prostě nejde na 100% jste jak malej chemik hihi, tady posypat hnědým uhlím támhle trochu octa... ... celý příspěvek >
Leknin opet, 7.8.2009
urcite je mu zima, zkuste ho dát do kbelíku s vodou a nechat ho stat a uvidite, jak mu bude v teple vode a zda zacne rust ;-)
Jak na komary?, 6.8.2009
v tom pripade si tam toho najdou dost, pak nemaji chut na Vasi umelou stravu :-)))
Rašelina funguje, 6.8.2009
když se vrátím k názvu tématu tak rašelina fakt funguje, zrovna jsem to viděl na vlastní oči :-) před asi dvěmi týdny se voda najednou začala čistit, bylo vidět hlouběji a hlouběji ale začaly se tvořit řasy, vhodil jsem svůj oblíbený pytel z... celý příspěvek >
Jak na komary?, 5.8.2009
mozna jsem spatne koukal ale jak velke jezirko mate? pokud male, jeseny bych tam nedaval, vyskaci vam, ja bych byl optimista s temi karasky, mate je chvili, musi se zabydlet a nekrmte je, najdou si stravu sami a vy budete mit ciste jezirko ;-)
Bazénové koupací jezírko, 23.7.2009
hlavně i když tam budete lít chemii až vás to koupání bude svědit a dráždit tak ten písek bíly za chvíli nebude
Proti zamrzání jezírka, 14.7.2009
jsem kolegovi chytal jeseny a karásky normálně na udičku do jeho nového jezera, jak jsou zvyklé hned po všem jít, když je krmím, mohl jsem si i vybírat, kterého chci chytit a případně uškubnout před tím který měl zůstat po dvou měsících mi volal... celý příspěvek >
Proti zamrzání jezírka, 12.7.2009
mě se teda spousta lidí ptá, když přijdou k jezírku jestli to jako se dá jíst a za jak dlouho to vyroste aby to bylo dost velký na snězení, se musím vždy trochu kousnout do rtu abych něco nehezkýho neřekl :-)) oni ti lidi čekaj, že se to musí... celý příspěvek >
Kam s UV lampou?, 12.7.2009
tak třeba Tetra Pond ma UV lampu s trafem nebo teda možná už je nedělaj, nevím, já tu mám jednu 11W od nich, ale už pár let
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika