Příspěvky uživatele - 11.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka z pecky, 27.4.2008
Mám několik vzroslých stromů meruněk z pecky - bez roubování. Každé jaro najdu mezi zelým a mrkví několi deseti centimerových stromečků, přesadím ja na vhodné místo - někde kde nepřekáží, když dosáhnou vhodné velikosti (cca 1 m), tak je přesadím na... celý příspěvek >
sufinie, 5.5.2007
Mam takovej dotaz.V loni jsem koupila surfinye nasázela jsem je do závěsných květináčů pod závěsnym květináčem jsem měla velikej květináč z muškátama takže semínka ze surfinie padali přímo do květináče z muškátama.Muškáty jsem na zimu uklidila do... celý příspěvek >
Hořcový stromek, 11.4.2007
Ahoj lidičky,koupila jsem si hořcový stromek a nevím jak ho mám opatřit na zimu. Poradí mi někdo? Děkuji Alena.
Levandule, 30.7.2006
Letos mi krásně vykvetla levandule, mám kompaktní keříky a starám se o ně takhle. Vloni po odkvětu, přibližně na konci srpna jsem jednotlivé keříčky dost sestříhala. Asi tak na polovinu. Ale nestřihat moc co starého dřeva. Do zimi stihnou udělat nový... celý příspěvek >
jakse zbavit pozirace listu na jahodach, 15.7.2006 Obsahuje fotku
Nejaky skutce nam pozira listy na jahodach, az z toho zustane jen ta kostra toho listu. Byli bysme radi kdyz bys te nam poradili jak se jich zbavit,nebo alespon co je to zac. Budeme vdecni kdyz poradite. Odpovidejte na e-mail poznavac@seznam.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika