Příspěvky uživatele - 250.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez po zklizni, 12.10.2020
Diky všem. Za rady. Jinak ten prih je opravdu lep na mravence. Priste vyuziji pod nej nejakou pasku. Nenapadlo me to. Zatim stromy bez vetsich obtizi. Jen letos svestky napadli roztoci a nez jsem zareagoval pul urody bylo pryc. Hodne sousedu pryslo o... celý příspěvek >
Řez broskve, 12.10.2020
Diky všem za reakce. Budu se jimi ridit. Kszdopadne jsem orezal na zacatku zari 2 nektarinky tak jsem zvedavy.
Řez broskve, 22.9.2020 Obsahuje fotku
Obrázek
Řez broskve, 22.9.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den.Prosím o radu, co dělám špatně při řezu broskvoně. Stále se mi vyholují větvě. Na jaře stříhám dle návodu p. Urbánka. Ostříhám cca 50 procent koruny a jednoleté výhony zkrátím o 1/4-1/3. Letos jsem zkusil u dlouhých slabých vyholených větví... celý příspěvek >
Řez po zklizni, 22.9.2020 Obsahuje fotku
Druhý obrázek
Řez po zklizni, 22.9.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den. Prosím o radu jak prořezat švestku. Po jarním řezu mám na stromě metrové přírůstky. Prosím o radu jak tuto bujně rostoucí švestku stříhat? Díky Lukáš
Vykotlana větev, 15.3.2020 Obsahuje fotku
Dobry den. Prosim o radu co s takto vykotlanymi větvemi. Z fotky to neni tak vidět ale pahyl jde částečně odříznout, ale nevim jestli ten zbytek mam nejakou hmotou vyplnit nebo co s tim. Ptaci si tam delaji zatim hnizda. Diky Lukas
Brambory s krabatou slupkou, 1.1.2020
Je to přesně jak říkáte, Točíme brambory stále dokola.Občas (1x5 let) vyměníme odrůdu. Bohužel to nemáme kam jinak dát. Budeme to muset nějak strpět. Děkuji zvšem za pomoc. Lukáš
Pnoucí fazole, 30.7.2019 Obsahuje fotku
Dobry den. Každý rok touto dobou mi vždy od spodu usychají pnoucí fazole. Nemáte s tím někdo zkušenosti o jakou nákazu se jedná. Diky Lukas
Cibule sazečka, 16.4.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den. Poprosím zkušenější pěstitele o radu. Zasadil jsem si letos poprvé cibuli-semínka odrůda dagmar(někdy ke konci února). Dnes ji mám ve stavu dle přiloženého fota. Rád bych ji v nejbližších dnech zasadil na záhon. Prosím o radu do jaké... celý příspěvek >
Nektarinka - výsadba na podzim, 1.4.2019 Obsahuje fotku
Ještě jedno foto. Každopádně jsem pro jistotu koupil ještě jednu nektarinku a s touto uvidím
Nektarinka - výsadba na podzim, 1.4.2019 Obsahuje fotku
Děkuji za rady. Nektarinka je málo ostříhaná, protože se mi některé větvičky nezdály, tak jsem chtěl počkat až uvidím, jestli nejsou některé suché. Jinak v příloze posílám snad lepší foto, nicméně se to fotí velice špatně. Zle se to zaostřuje.
Nektarinka - výsadba na podzim, 31.3.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den. Zasadil jsem nektarinku na podzim - začátek listopadu, 400 m.n.m - Kladno, přes zimu jsem ji pravidelně zaléval, ještě nemá nalité žádné pupeny. Můžete mi prosím někdo poradit zdali to vypadá že nektarinka nepřežila zimu. Zkoušel jsem do... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika