Příspěvky uživatele - 20.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč, 8.10.2020
Listy jsem nechal, protože už je jich stejně polovina žlutých, za dva dny budou všechny.Sousedovy hrušně jsou s listy zelenými, jako ta moje před 14 dny.Hrušeň tedy nechám, novou zasadím jinam, za 1/2 roku se bude vidět...
Proč, 7.10.2020 Obsahuje fotku
Dnes už je znatelné přibývající žloutnutí listů, zítra je všechny otrhám, jestli zůstanou aspoň ty rouby někdy v březnu k použití. Za týden u nás otevíraji školku, tak si dojedu koupit nějakou novou konferenci a případně budu muset začít znova...... celý příspěvek >
Proč, 3.10.2020
Ta jabloň v pozadí již neni na mé zahradě, ale zetě, černá svislá mapa je na ní po odříznutí silné větve, i když byla řezná rána ošetřena, tak z ní vytékala míza a ta nechala na kmeni černé mapy... Jablka tam nahrabal před sekáním trávy aby... celý příspěvek >
Proč, 1.10.2020
Stromek má od kořenů 15 cm nahoru mrtvé tělo, neni tam kambium, kterým by šly živiny a voda.Nyní přežívá ze zásob.
Proč, 29.9.2020 Obsahuje fotku
Ještě jeden dotaz... Stromek zatím nevypadá, že by chtěl odejít, ale je mi jasné, že příští rok nevyraší, nebo vyraší a uvadne. Mám na něm naroubované od letoška a loňska 3 další druhy které se ujaly, jde mi o to, když si letos koupím novou... celý příspěvek >
Proč, 28.9.2020
Asi máte pravdu, protože stromek je na stejném místě 2 roky a nic se nědělo, až letos, kdy jsem na jaře vyhloubil a ohraničil menší políčko na zeleninu, osazené obrubníky a zeminu nandal ke třem stromkům v blízkosti... Terén se navýšil kolem stromků... celý příspěvek >
Proč, 27.9.2020 Obsahuje fotku
Zdravím, páni zahradníci, tak letos odepíši další stromek, tentokrát hruštičku, jedinou, kterou mám... Asi tříletá hruška, roubovaná na kdouloni, letos se na spodní části kmínku objevilo na tmavé místo, mylele jsem, že to je dřevnatění... celý příspěvek >
Kterou letní jabloň?, 7.2.2014
Zdravím Předem se omlouvám, ale střížovickou pachuť rozhodně nemusím. A také žádná střížovická odruda není tak ranná jako staré známé. Jedině Daria a Jilie je těsně za Prusvitným l.  Já osobně preferuji jedinou letní střížovickou odrudu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika