Příspěvky uživatele - 233.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochranná lhůta přípravku KUMULUS WG, 13.8.2021
Děkuji za reakci, ale OL tedy není stanovena ve dnech, ale při aplikaci na počátku zrání je OL automaticky do data uzrání?
Ochranná lhůta přípravku KUMULUS WG, 13.8.2021
Může mi prosím někdo vysvětlit délku ochranné lhůty - OL u Kumulus WG pro vinnou révu. Vždy u všech předchozích postřiků bylo jasně uvedeno, např. OL 30 dnů. Teď je v kolonce OL uvedeno AT, a v poznámce do: 81 BBCH. Tak nevím, čtu ten návod už po... celý příspěvek >
Olejování zahradního nábytku, 3.5.2021
Původně jsem chtěl jemně namočeným hadříkem, ale manželka mě přinutila použít dle návodu štětec, takže oleje bylo místo až příliš. Po 10-ti minutách se přebytečný olej suchým štětcem sebral. Asi tak, příště bych už postupoval asi s tím... celý příspěvek >
Olejování zahradního nábytku, 1.5.2021
Můžete prosím sdělit zkušenosti s olejováním nábytku. Použili jsme origiální olej na vcelku kvalitní dřevěná zahradní křesla, přebytečný olej jsme otřeli,  ale stále se i po třech dnech olej na dřevě objevuje ve formě kapiček. Utíráme, utíráme,... celý příspěvek >
Střešní větrací okno ve skleníku, 1.10.2020
Chci pořídit na jaro nový dobře zateplený skleník klasického tvaru A - spíše polykarbonátonový - při procházení internetu nebo při osobní prohlídce již stojících skleníků jsem zjistil pkrakticky vždy technicky nedořešená větrací okna z hlediska... celý příspěvek >
Nejsladší rajčata, 11.9.2020
Každý rok pěstuji cca 60 ks rajčat, půl tornáda a půl bejbina, vždy výborné chuti, letos úplně fádní, sice šťavnaté ale zcela bez obvyklé sladké chuti, Mám je na dvou stanovištích, tak půdou nebo jiným prostředím to není. I když je nechám přezrát,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika