Příspěvky uživatele - 82.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez hrušňová - vím jak na ní, 19.3.2024
dnes si zabudol uzit prašky?
Gigantické ořechy - odrůda?, 13.3.2024
To su pánske orechy, take mali posadene za C-K len páni pri svojich kaštieľoch. Moj pradedko, ktory tam robil pánskeho kočiša raz z takeho orecha vzal vruble, ale ani jeden sa mu neujal, lebo to sa neujme na obyčajnom orechu, aky maju gadžovia.
Ručny postrekovač ovocnych stromoc, 19.1.2024
Zdravim,  mozete odporučit nejaky dobry rucny postrekovač ovocnych stromov? mam cca 20 mladych stromov s výškou koruny 1,5 až 3 metre. 
Cripps Pink/Pink Lady, 30.11.2023
V hytlermarketoch sa občas daju zohnat jablka označene ako Pink Lady, ktore našej rodine velmi chutia. Ide o striktne komercnu odrodu Cripps Pink, ktorej vysadba podlieha suhlasu majitela licencie a je mozna len pre učely velkovýsadby.... celý příspěvek >
NOJABRSKAJA, 19.10.2023
Chcel by som do zahrady v nadmorskej vyske 350m, severozapadny svah, vysadit hrusky Nojabrskaja. Ma niekto s touto zimnou odrodou skusenosti?
Meruňky 2023, 3.10.2023
osy
Podzemní skleník (3 m hluboký) - světlo a teplota?, 31.8.2023
ten podzemny sklenik by byl pouzitelnej jen na pestovani houb a lisajniku...
Potíže s celerem, 1.8.2023
Nevite proč mi nejede cvikeľ při borufkach? jestli to bude tou kyseľkou, nebo je v tom jiny zadrheľ?
Letny rez jednorocnych stromov, 11.7.2023
Hnojenie dusikom som uz zastavil, teraz uz chcem len raz za 3 tyzdne siranom draselnym a mozno trochu superfosfatu. Vetvy vyvezujem do požadovaneho odklonu cca. 45 stupnom, zdaju sa mi ale prilis dlhe a stale este rastu. pri ringlodach dokonca bocne... celý příspěvek >
Chrobák požiera slivky, 11.7.2023
sa všetci neposerte s tou ekologiou. Ja napr. strikam proti voškam preventivne s karate hned po vyraseni novych listov, aj ked tam este vosky nie su, a vdaka postreku ani nebudu.
Letny rez jednorocnych stromov, 11.7.2023
V jeseni som vysadil niekolko sliviek a ringlod (bytrická, toptaste, zelena ringloda) na podpnikoch st. julien a wagenhaima. V marci som urobil jarny rez, v podstate som ich zostrihol na špičaky a priebezne vylamoval nepotrebne ocka tak aby zostali... celý příspěvek >
Žlté slivky, 2.6.2023
Jedna sa o Bystricku žltu.
Nová pohroma ořechů se jménem vrtule ořechová, 19.5.2023
Nepomôže! Moja žena a 3 dcery pod orechom vylihovali cele leto a aj tak všetky orechy čierne, napadnute :(
Výsev hrachu, 20.4.2023
Sežrat, vykadit a pak posadit!
Slivky, ringloty a mirabelky v jednom kvase, 25.11.2022
Zdravim, mozem do slivkoveho (švestkoveho) kvasu pridat aj ringloty a mirabelky? Ake mnozstvo, aby to nebolo na ukor kvality slivovice?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika