Příspěvky uživatele - 61.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2024, 5.11.2023
Už se těším. Aspoň získáme nějaký přehled.            Vladimír
Rajčata 2024, 5.11.2023
Milane, asi jsi jediný tady v české kotlině, který se vytrvale snaží pěstovat plísni odolná rajčata. Nevím kolik je to let (pět, šest?) Jistě máš plno zkušenostá a znalostí. Asi by to chtělo třeba tady do diskuze napsat něco ucelenějšího co by bylo... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 4.11.2023
Pochopitelně Mongolskyi Karlik znám. Měl jsem ho ještě před Evou T. stejně jako Maglia Rosa.            Vladimír
Fred Hempel, 4.11.2023
V úterý zemřel můj přítel skvělý člověk a šlechtitel rajčat Fred Hempel ve věku 62 let. Svůj život zasvětil pěstování zeleniny a hlavně rajčat. Vyšlechtil mimo jiné odrůdy rajčat, které jsou v poslední době oblíbené i u nás. Například Maglia Rosa a... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 4.11.2023
Kritické to bude, až budu jednou nohou na márách. Zatím chodím i na zahradu, tam pořád něco dělám, jen se vyhýbám rytí a pokud možno vození kompostu na kolečkách. To očekávám od syna. Dnes jsme vyvezli do přistaveného kontejneru pět velkýc Big Bagů,... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 10.2.2021
Asi budeš mít pravdu. Budu se muset podívat na zahradě, nějak tuším, že jsem toho dostal skoro dvě kila od Jiřího. Ten hnědý by mně vyhovoval.            Vladimír
Papriky 2021, 10.2.2021
Taky mívám papriky na podložce (kus lamina) položené na přívodu tepla do radiátoru. Měřil jem tam teplotu a nikdy to nešlo nad 30 °C.            Vladimír
Rajčata 2021, 9.2.2021 Obsahuje fotku
V pondělí jsem přesadil prvních dvanáct sazenic. Podařilo se mně je zapustit i s třemi listy a tím snížit nadzemné část v průměru o tři cm. Počet listů se zvětšil na devět až deset, maximální výška 11 cm. Po jedenáctém listu by měly rostliny... celý příspěvek >
Jak oživit velmi stará rajčatová semena, 7.2.2021
Milan asi má na mysli semena najítá někde hozená v šuplíku jen v papírových sáčcích, která neměla být nikdy použita k dalšímu pěstování. A tam opravdu ta klíčivost jde dolů. Já mám také krabici s takovými semeny 200 nebo 300 sáčků. Občas něco vyhodím... celý příspěvek >
Atraktívne druhy rajčín, 6.2.2021
Z toho dědictví po Carolyn chci objednat šest odrůd (kvůli tomu aby to šlo do dopisu): Ciliega, Medovaya Kaplya, King Humbert, Reinhard´s Chocolate Heart, Rajce Tyck Hroznove, Joe´s Pink Oxheart a jako náhrady jsem dal Dr Carolyn Pink, Jean´s... celý příspěvek >
Atraktívne druhy rajčín, 6.2.2021
Dnes jsem poslal objednávku na ty odrůdy z knihy: Amish Paste, Brandywine Pink, Brandywine Yellow, Bulgarian Triumph, Eva Purple Ball, German Red Strawberry, Hemran´s Yellow, Noire de Crimee, Redffeid Beauty a Trif Red... celý příspěvek >
Papriky 2021, 6.2.2021
S klíčením paprik jsem už skončil. Všechno mně klíčilo docela dobře, všechna semena jsou už zasypána a v některých kelímcích už vykukují rostlinky. K focení zatím nic. Letos budu mít jeden záhon cca 60 rostlin, od sladkých až po Pálindu F1 s 2500... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 5.2.2021 Obsahuje fotku
Dnes jsem si šel na zahradu pro substrát Gramoflor, který používám na výsev a přesazování rajčat. Sníh nikde, na cestičkách bláto, bláto a bláto. Nedalo mně to a šel jsem odkrýt ty květáky. Moc jsem se při představě té spouště netěšil. Milým... celý příspěvek >
Atraktívne druhy rajčín, 4.2.2021
Budu na teba myslet. S tím bulharským Triumphem počítám. Je ten Black from Tula ne, ale to Noire de Crime ano. Myslím si, že budeme spokojeni všichni.            Vladimír
Atraktívne druhy rajčín, 4.2.2021
Navážu na tento příspěvek i když se jedná spíš o ta ostatní rajčata. Ta moje objednávak není žádnou objednávkou, jen napíši která rajčata chci a už se o nic nestarám. Poštou mně dojdou semena a já je pošlu těm z vás kteří jste měli o konkrétní odrůdu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika