Příspěvky uživatele - 153.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata nedozrají celá, 18.7.2023 Obsahuje fotku
Předpokládám, že mám asi to samé, plus to mám asi i na paprikách. Na podzim jsem založil nový záhon, který jsem napěchoval koňským hnojem + minymum zeminy a do toho jsem zasadil papriky a rajčata. pomůže mi listové hnojvo s větším obsahem CA?... celý příspěvek >
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 3.3.2021
Zkušení pěstitelé, jaké odrůdy roubujete? Máme zahradu ve vyšší nadmořské výšce, rajčata nám běžně začínají dozrávat až koncem července, masité a pozdní odrůdy až v druhé polovině srpna. Tyto odrůdy by snad mělo smysl naroubovat, máte někdo... celý příspěvek >
Červivé kanadské borůvky, 17.8.2020
Problém je, že ta asijská octomilka napadá drobné plody těsně před tím, než začne plod zrát + červ má rychlé vývojové stádium. Dalo by se říci, že jakmile je borůvka zralá(modrá) tak už má v sobě červa - tzv.: za 2 dny je plod -nepoživatelný. Jinak... celý příspěvek >
Červivé kanadské borůvky, 17.8.2020
Na plodu je vidět taková mikro dirka a poměrně rychle je plod měký. A ve chvíli, kdy je plod zralý, tak už je červivý.
Červivé kanadské borůvky, 13.8.2020
Tak už mám vyníka: octomilka japonská - Drosophila suzukii     Příští rok rok asi koupím sítě proti hmyzu.
Červivé kanadské borůvky, 21.7.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám od roku 2015 cca 10 rostlin kanadských borůvek. Poslední 2 roky mě trápí červivost viz fotka. Setkal se s tím někdo? je to stejný červ jako v třešních nebo ve švestkách? bohužel to mám na obou dvou pozemcích - 50 km od... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika