Příspěvky uživatele - 172.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podzimní pěstování zeleniny, 13.8.2020 Obsahuje fotku
Opět se to trochu pohnulo. Teď už je poznat rozdíl mezi jednotlivými druhy i bez většího úsilí. Vpředu jsou brokolice. Ještě snímek ledových salátů, které budou už brzy ke sklizni.           ... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 13.8.2020 Obsahuje fotku
7.8. jsem vysel smena košťálovin od Stanislawa, docela dobře klíčila a teď už rostou na balkóně (viz foto-vpředu košťáloviny, vzadu cibule, ten salát půjde brzy na zahradu, sklizeň předpokládám koncem září). Vč\era jsem dělal další semena - kapustu... celý příspěvek >
Sázení brambor 2020, 13.8.2020
Kdyby se nějaká slupka  (silná 2-3 mm) netvořila, tak bych o tom asi ani nepsal. Možná se to tvoří jen když zůstanou venku na kuchyňské lince a v chladničce ne. Když jsem to psal, tak jsem nesledoval jak dlouho byly brambory v kuchyni a jak dlouho... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika