Příspěvky uživatele - 91.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Záhradníctvo Limbach, 18.9.2024
Já nemůžu za to, že vám nedošlo, že ta dvojtečka patří vám, promarnil jste příležitost napsat něco k tématu-a nezapomeňte si zase vzít léky, zdá se, že se bez nich neovládáte, tak ať sobě, nebo někomu ve vaší blízkosti neublížíte víc, než psaním... celý příspěvek >
Záhradníctvo Limbach, 18.9.2024
234.12-a teď něco k řešenému olivovníku:
Záhradníctvo Limbach, 17.9.2024
Důvěřuj, ale prověřuj. Stěžovatel hodně napsal, foto nedal, reklamací pohrdá. Nepřikloním se tedy slepě na jeho stranu. Při letmém náhledu na stránky f., která je propírána vidím zboží s jeho popisem-např. i věk dřevin, který je jeden- dva roky. A... celý příspěvek >
Počasí 2024, 14.9.2024
Brblal jsem na horko a sucho, že mám z toho velkou žízeň. Bojím se, co by se dělo, kdybych začal naříkat, že dostávám hlad, z mokré Hané, SPCH. P.S.: Za 2 dny naměřeno 200 mm na m.
Počasí 2024, 12.9.2024
Před nedávnem jsem si tady posteskl, že jsou ta vedra už neúnosná. No ale totok? Snad to dobře dopadne... Jak to všichni zvládneme bude mít i vliv na výsledky voleb do krajů, projeví se opatření, která se udělala, či naopak neudělala po povodních... celý příspěvek >
Záhradníctvo Limbach, 11.9.2024
Já nenasazuju druhým psí hlavu, protože chodím jen ve svých sandálech. Jen se mi nezdá rozsáhlé pojednání o věci, kterou řeším za Á u prodejce, teprve když ten reaguje jinak, než je v reklamačním řádu stanoveno hledám oporu např. u Černých ovcí v Čt.... celý příspěvek >
Záhradníctvo Limbach, 10.9.2024
Já chápu rozhořčení, zklamání. Jen by mě zajímalo, jestli jste se při pochybnostech, které zde široce popisujete obrátil na kováře-tzn. toho, kdo Vás prý podvedl, jak ten na Vaši reklamaci reagoval...? SPCH
Záhradníctvo Limbach, 10.9.2024
A neplačete na nesprávném hrobě-tím myslím zakládající osobu, které je i snad ta třetí? SPCH
Prořezávání borovic, 6.9.2024
Tak doporučuje nachystat vosk, samotné zamazání, to je vyšší level, ještě aby při tom kvaltu zastihla v nálevně machra, to je taky náročný ůkol, to vypadá, že další, rozhodující krok nastane v r.2039! Ještě že sosna sama sobě smolí, SPCH.
Počasí 2024, 3.9.2024
Rozmarné je tohle léto, stavící slavnou předlohu na hlavu! Jako když se zasekne deska na gramofonu-už by měl někdo do jeho ramínka drcnout, jinak se vše v prach obrátí, tyto vysoké teploty jsou vražedné. SPCH
Nové výhonky pri starych pńoch, 2.9.2024
A ony Vám rostou z některého stromu v okolí?
Angelonia přezimování, 2.9.2024
Mohl jste být první!
Hloh - tenky prutik, 1.9.2024
Chce to pokrátit, pak to bude houstnout, teda, pokud je to to, co nazýváte nieco?SPCH.
Feferonky 2 druhy na jednom keříku?, 29.8.2024
Zadavatelko, řešila jste tuto situaci s tatínkem, která ty rostliny od výsevu vedl a snad i vysadil na finální místo ? Papriky se běžně sázejí ve dvojici do jedné jamky-vzájemně se podpírají, když z nich jedna odejde, není po ní taková proluka... celý příspěvek >
Přesazení Japonské vrby, 23.8.2024
Teď je správné toto číst: Sadit až už nemá list, stříhat větve-její vlasy, když rok nový rozlepí své řasy, SPCH.
Další diskuze:  12345>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika