Příspěvky uživatele - 61.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moje luskoviny v roce 2020, 14.7.2020
Odkaz na to video jsem už někde dával. Také pěstuji Gusty, ale z přímého výsevu po 5 květnu. Ani jsem se nedíval jak na tom momentálně jsou. Budu je ještě teď (možná později, musím se podívat kdy jsem je sel loni) vysévat na všechna volná místa. Loni... celý příspěvek >
Moje luskoviny v roce 2020, 14.7.2020 Obsahuje fotku
Letos u nás často prší a jsou poměrně chladné noci. Pro některé zeleniny jako jsou rajčata, papriky a lilky to moc dobré není. Ale mimořádně se mně daří Greek Giant fazoleus. Krásně rostou a kvetou. Mají už nasazeno plno lusků. Nejsem žádný velký... celý příspěvek >
Pěstování česneku ze semen, 2.7.2020
Jiístě, jsou to pacibulky. O semenech, opylování a jejich vzniku zde před časem docela zajímavé psal Lysenko. Něco jsem si přečetl o té odrůdě na ruských stránkách a zajímá mně to. Nepotřebuji nějaké obrovské výnosy, pro mne je to... celý příspěvek >
Pěstování česneku ze semen, 2.7.2020
Díky za odkaz. V Nikitovce jsem už nakupoval. Byl jsem docela spokojený. Počkám do podzimu jestli ten česnek budou mít v nabídce- koupil bych ho na zkoušku. zajímá mne všechno nové.           ... celý příspěvek >
Přihnojujete své přísady plodové zeleniny?, 13.5.2020
Přihnojujete své přísady plodové zeleniny? Jaký efekt to podle vás má. Máte vyzkoušené a v čem je to lepší?
Moje luskoviny v roce 2020, 13.5.2020 Obsahuje fotku
Tak nakonec ty Gigant fazole a Vigna vylezly, ale musel jsem pokaždé když jsem byl na zahradě nalít na ně konev vody. Teď ještě ochránit je před možností zmrznutí. Hrách Zázrak z Kelvedonu už hodně kvete. Asi mu ten studený máj vyhovuje?... celý příspěvek >
Sázení brambor 2020, 13.5.2020
Jakou černou folii jste měla? Já mám černou tkanou a mám pocit, že světlo nepropouští. Pokud ano, tak okolo mám 300 m2 trávníku. Tak bych něco přihodil na tu folii, aby to bylo tutově. Syn bude dnes sekat, ale nechám ho bez koše. Než začnou brambory... celý příspěvek >
Kroucení listů u rajčat - proč?, 1.5.2020
Asi se jedná o poškození herbicidem. Nikdy dokud si každý vyséval a sázel rajčata do kompostu s přídavkem písku a rašeliny tento problém nebyl. Možná by stálo za to, dát hlavy dohromady a odzkoušet nějaké doma míchané substráty, aby každý začátečník... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika