Příspěvky uživatele - 60.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Předpěstování košťálovin, 1.7.2020
Včera jsem sklidil tři hlávky kapusty. Sídlili v nich ušáci a bylo poznat, že jim chutnaly. Vrchní listy do určité hloubky byly jimi proděravělé, byl tam také jejich trus. Asi to příště ani na jaře nepůjde bez nějaké ochrany. Otestuji teď na podzim,... celý příspěvek >
Růžice brokolic a květáků, 8.6.2020
S tím, že je problém že všechny květáky dorostou naráz souhlasím. Naši jich pěstovali tak asi třicet, sklidili je, byl obalovaný smažený květák, hned potom květák na mozeček, květáková polévka a něco dalšího s květákem (už si ani nepamatuji co) a tak... celý příspěvek >
Rajčata - plíseň, 8.6.2020
Výraz "většina odborníků" je poměrně vágní. S odborníky se setkáváme zejména v TV, kdy jeden řekne něco a druhý má úplně opačný názor. Prostě slovem neurazíš. Kdo má zájem o to, jak to s tou Phytophora infestans a jejími kmeny opravdu je, může si to... celý příspěvek >
Hrasek a kvetak, 27.5.2020
Mám dojem, že naši postříkali sazenice vápnem na bílení- proti bažantům.            Vladimír
Co jsou přísady zeleniny?, 15.5.2020
Normální sazenice, buď v kelímcích nebo něčem podobném (sazenice plodových zelenin) nebo sadba tzv. trhaná, svazek vyrytých sazenic zabalený třeba v namočených novinách (košťáloviny, saláty,... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 15.5.2020 Obsahuje fotku
Sazenice na fotce jsou cca 30-35 cm vysoké. mám jako obvykle těch 30-35 cm vysoké. Mám je teď trvale na balkóně. Dalších cca 60 sazenic mám už na zahradě, víc jak týden jsou strčené v pařeništi. Jak jsou vysoké nevím, ale asi to bude stejné.... celý příspěvek >
Jahody 2020, 27.4.2020
Asi se budu muset trvale připojit, abych ty chyby v textu mohl opravovat.            Vladimír
Jahody 2020, 27.4.2020
Toé Score a Phosfik mně poradil nějaký odborník. A když jsem to na zahradě míchal, tak jsem tam uvoděl můj oblíbený Kuprikol, tak jsem ho přidal. Pokud jde o tu netkanou, tak jsem s ní počítal jen na dvě noci, protože předpověď byla na dnešní ráno... celý příspěvek >
Má to cenu?, 22.4.2020
DRžém Vám palce.   Vladimír
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika