Příspěvky uživatele - 168.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako upravit pozemok plny kamenov, 7.11.2023
Vdaka za nazor, presne tak to urobime, ono ked sa budu kopat zaklady na barak bude aj cim to pripadne zakryt ten zbytek, takze zatim budeme takto cistit jen ty zahony, jamy na stromy a maly travnicek
Ako upravit pozemok plny kamenov, 7.11.2023
Bola to blbost psat sem tu domnenku, hlavne kvoli tomu ze to bola domnenka
Ako upravit pozemok plny kamenov, 7.11.2023
Ďakujeme, krasne ste to napisal :) ja som v case ked sme kupovali ten pozemok ani netusila ze ma niekedy nadchne zahrada a pestovanie takze mi nenapadlo riesit jaka puda tam vubec je :D syncek sa vola Mikulasek a ma cerstve 1 rok :) furt tam o neco... celý příspěvek >
Ako upravit pozemok plny kamenov, 6.11.2023
Dobrý deň pán Milan, on ten náš starosta je práve super, zvrtlo sa to tu na fóre na základe mojej domnienky zo štvrtka že je to navážka. To ma mrzí že som všetkých neúmyselne mystifikovala, všetky indície tomu ale nasvedčovali :D K Vašej otázke,... celý příspěvek >
Ako upravit pozemok plny kamenov, 6.11.2023
Dobry den, je to zvlastne ze su tam take kamene, prave preto sme si hned mysleli ze je to navazka
Ako upravit pozemok plny kamenov, 6.11.2023
mate pravdu pan Walter, predtym sa tam pasli kone, ktore chovaju nedaleko. Nie je tam zrovna cernozem pod tym kamenim ale snad je to od tych koni aspon pohnojene.
Ako upravit pozemok plny kamenov, 5.11.2023 Obsahuje fotku
ano ano, je to smisene se zeminou a nejaky ten plevel si tam uz miesto nasiel. samozrejme neplanujem aktualne anglicky travnik, len nieco provizorne :) vcera som vyzbierala a vyhrabala aspon kusok na ten travnicek, uz to zacina vyzerat pozitivnejsie
Ako upravit pozemok plny kamenov, 5.11.2023
Dobry den vsetkym, neviem ako zareagovat na viac ludi naraz. Dakujem vsetkym za nazory, vec sa ma tak ze ked sme kupovali pozemok, tak tam tato navazka nebola. Toto tam naviezli az ked nasledne kopali vodu a elektriku pre celu ulicu. My a este... celý příspěvek >
Ako upravit pozemok plny kamenov, 4.11.2023
Ďakujem za nápad :) zatiaľ tiež postupujeme vlastnou silou, chcem ešte než bude zima zasiať kúsok trávnika pre ročného syna na hranie, tak zbierame a hrabeme jak o život :D držím palce i Vám, nech sa darí. Zúrodňovanie pôdy je dôležitê... celý příspěvek >
Ako upravit pozemok plny kamenov, 3.11.2023
Ďakujem za informáciu s orbou, áno kupovali sme od obce :/
Ako upravit pozemok plny kamenov, 3.11.2023
Ďakujem veľmi za povzbudenie :) dnes sme to tam hrabali a zbierali zatial rucne a pomalicky to aj ide, bolo treba prekonat ten prvotný šok :D
Ako upravit pozemok plny kamenov, 3.11.2023
my sa prave chystame i na sazeni ovocnych stromku, jamu sme skusili vykopat - jedna sa o 20 cm tych kamenov spojenych so zeminou a pod tym je uz nastastie pekna zem, len som taka sklamana z toho ze momentalne to budeme odhadzovat rucne :D pozemok ma... celý příspěvek >
Ako upravit pozemok plny kamenov, 3.11.2023
tie kamene sa tam dostali tak, ze ked kopali vodu a elektriku pre celu ulicu, hromada kameni a pisku a neviem coho bola prave na tomto nasom pozemku. potom to tam vsade rozhrnuli. jamu sme vykopali, foto teda nemam ale je to 20 cm vrstva kamenitej... celý příspěvek >
Ako upravit pozemok plny kamenov, 3.11.2023
vykopali sme jamu a zistili ze ta kamenita navazka je tak 15 -20 cm a pod tym je pekna zem. tak to asi ideme odhadzovat rucne 
Ako upravit pozemok plny kamenov, 2.11.2023 Obsahuje fotku
Pekny den, chcem poziadat o radu. Kupili sme pozemok, chceme zalozit zahradu ale pozemok je v stave aky je vidno na fotkach, je tam navezena zem s kamemni. Miliony kamenov. Ako by ste postupovali? Chcem zalozit travnik a zahony. Dnes som ich skusala... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika