Příspěvky uživatele - 213.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, pilatka, obaleči... v jádrovinách, 20.6.2020
Nakonec jsem to stříknul ve středu 17.6 celkem 50litrů mospilanu. Za 12hodin už pršelo, doufám, že potřik stihnul správně zaschnout? 18. se chytilo 9 obalečů a 19. jen 2 obaleči.  Chápu to správně, že postřikem jsem zničil pouze už nakladená... celý příspěvek >
Jonared, 11.5.2020 Obsahuje fotku
Zdravím, loni mi zaplodil starý roub na jednom stromu. Je možné, že to je Jonared? Všechno tak nějak sedí - odrůda vydrží určitě do února, roub slabě roste, a jablka mají výbornou chuť a jsou pod slupkou narůžovělá. Na jednom plodu na fotce nalevo je... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 16.2.2019
Ještě jednou moc děkuji za radu, zkusím asi tak, jak píšete, ponechat dutou korunu. Ona ta malá větévka, ze které bych jinak udělala terminál, je opravdu hodně slabounká. Uvidím, jak bude pak přirůstat, doufám, že alespoň trochu ty moje chyby... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika