Příspěvky uživatele - 205.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nádrž na vodu, 15.10.2020
Důvod, ze je nedostatek vody a proto podstoupim pokus jestli to praskne nebo vydrží je směšný. Normálně to vypustte a nedejte na podivné rady. 
Víčka na rajském protlaku hned po zavaření vypouklá nahoru, 30.8.2020
To přeci nejde takto napsat, že když utahnu víčka tak nechytnou.Zrovna tak nejde napsat ze přesně na 80 st a 20 min je akorát.Ja dělám 82 st 22min a je to taky akorát. Potom je taky důležité v čem to dělám. Já mám zavarovaci hrnec a ten odpocitava až... celý příspěvek >
Jakou benzínovou sekačku vybrat?, 27.8.2020
Za chvíli se vtom úplně ztratite, protože co článek, to názor. 1000 m2 není zas tak moc. Bubnovku nikdy, protože to je potřeba uklidit, aby ty děti chodily po pěkné trávě. Krovinorez taky nechává za sebou trávu. Rotační sekacka s košem do 10 tisíc to... celý příspěvek >
Jaký AKU plotostřih, 24.8.2020
A jak je to s těmi 35 mm. Používám plotostrich ale toto nějak nechápu. 
Jak můžu zpracovat špatně vyzrálá rajčata?, 20.8.2020
Rajská omáčka není jídlo, do kterého by se mělo dávat vše co se jinam nehodí.Dejte vyzrálá na tu omáčku a ty špatně vyhodte.Ani na tu čalamadu bych to nedal. To máme všechno za sebou. Do kýble nakrájet cibuli, zelená rajčata, papriku, nějakou... celý příspěvek >
Sázení brambor 2020, 13.8.2020
Tady na této straně jsem se ptal 3 srpna, jakou měly ty brambory Marabel nať, jelikož jsem si je zapomněl poznacit a rozhodují se mezi dvěma odrudami které bych příští rok určitě nekoupil..Jsou to Dali a nebo Marabel? No odpověď nebyla jistá.Ted se... celý příspěvek >
Sázení brambor 2020, 3.8.2020
Byl by jste tak laskav a popsal, jakou měly ty Marabel při tom vykopání nať?(ještě zelenou a silnou, povadlou ležící a slabou)Možná bych podle toho poznal, jestli jsem právě vykopal odrudu Marabel nebo Dali.Dost mě to zajímá, zapomněl jsem to... celý příspěvek >
Kdy je správný čas na vykopání brambor?, 26.7.2020
Tak my léta nemáme jiné brambory než rané, docela letos velmi rané Impaly.Vzdy nám vydrží ty rané do novych.Letos jsou to rané Marabel a Dali.Začali jsme Impalama a končíme letos těma výše popsanými. Potreboval bych poradit. I když jsou jak... celý příspěvek >
Nakládání a vakuování masa na uzení, 20.7.2020
No ale pisatel nezaleva maso lakem, Nakládá nasucho, nic se mu nekazi, přidává pragandu, zkouší vakuovacku, plní soudky pískem, trápí lednici 5 týdnu, maso větrá 2 dny v udirne  , jede na 90 stupňů... Tak já když si ušetřím na maso, za tu... celý příspěvek >
Rycí vidle, 3.7.2020
Tvrzené hroty jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bórové oceli. Délka: 1200 mm. Hmotnost: 1800 g. To píšou u vidlí IDEÁL 
Kohoutek na vodu, 24.6.2020
Pokud by mí to vadilo, u země bych to odstrihnul jestli to je plast nebo uřiznul je li to pozink.Pripadně se to dá vytočit v zemi a dat kratší trubku.Záleží, jak je to hluboko.Nebylo by to vidět. 
Jak vypadá váš skleník snů?, 14.6.2020
Jistě, mate pravdu, že u skla helios jak se píše nemusí natirat sklenikovou modří, ale možná se to psalo když nikdo neznal takové léto jako bylo třeba v loni. Je možnost se přesvědčit jestli rostlině je lépe když sklo zastinujete síti. Buď to uděláte... celý příspěvek >
Jak vypadá váš skleník snů?, 13.6.2020
Musíte si udělat pořádek v informacích, kterých se k vám hrne skoro dost. Není lehké je roztridit.Nepovazuji se za zahradníka ale protože máme skleníky 40 let tak i kdybych byl méně chápavý docela bych dal dobré rady na jednu stranu a ty špatné na... celý příspěvek >
Generátor kouře, 15.5.2020
Tak já nevím jestli si dobře rozumíme, ale než jsem si udělal svůj generátor kouře tak jsem prohlédl hodně videí Preci tam musí být nějaké dmychadlo a já ho tedy mám v podobě akvarijniho kompresurku a ne nějaké monstrum z náklaďáku které potřebuje... celý příspěvek >
Stříkáte plevel v bramborách?, 28.4.2020
A jak víte, že až je budu konzumovat, kolik té chemie v nich po tom jednom postriku bude, On je každý hrdina a když byměll jen tu mandelinku vysbirat ručně, tak ho to prejde. Ovoram, postrikam a už na to do konce nesaham.Proti plísní jestli se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika