Příspěvky uživatele - 199.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plození rybízu, 11.1.2021
Pěstoval jsem i černý a souhlasím s oběma příspěvky. Červený může mít i to 5-tileté dřevo.  Jinak výkonnost se posuzuje podle velikosti střapce (počtu bobulí) ovšem odrůdy se liší. Takový markantní znak budoucí úrody se pozná z "dálky" a to je... celý příspěvek >
Žluté trnky - "kulatější špendlík" bez příznaků šarky, 16.11.2020
Dobrý den, právě jsem vysazoval Bílé trnky (tak jim aspoň říkáme ve Smolině). Odrůdou si nejsem jist. Měli jsme jediný velký strom, který před cca patnácti lety zlomil blesk. Děda ho vysadil asi kolem druhé světové války, ptal jsem se babičky a... celý příspěvek >
Identifikácia jablone, 8.11.2020
Také mne to připomína Spartan. Ten mívá po rozkojení nazelenalou dužinu.
Tuleu Gras, 12.9.2020 Obsahuje fotku
A ještě nepůlené.
Tuleu Gras, 12.9.2020 Obsahuje fotku
Zde je fotka plodů stará asi 10 let z Valašska z nadmořské výšky asi 430 m. Bystřická muškátová existuje dodnes i Valjevka (poškozená chorobou) ale Stanley a JOJO už "umřely" na psedonomas...
Moravská Jadernička - opad, 7.9.2020
Jaderničky na vyskokmenu jsem pěstoval asi do roku 1990 na Valašsku. Sad po tchánovi. Je zajímavé, že v dobách minulých si tuto odrůdu s oblibou ve velkém kupovali i lidé z blízkého Slovenska. Jadernička u nás vydržela dobře púoživatelná do těch... celý příspěvek >
Matčino a Rajka, 6.9.2020
Matčino Nutno podtrhnout, to jsem zapoměl uvést. Nesmí dozrát na stromě.
Matčino a Rajka, 6.9.2020
Matčino jsem pěstoval na 2 velkých stromech ve výšce cca 430 m (Valašsko). Tato odrůda jak už bylo vzpomenuto má nezaměnitelnou chuť. Ve vyšší poloze dozrává později a můžeme jej tam považovat za jablko zimní. Délka výdrže ve skladu tedy sklepě je do... celý příspěvek >
Neznámé vajíčka nerbo trus, 9.8.2020
Děkuji za reakci. Na vysvětlení mohu uvést asi to, že ty 2 matrace ale i jiné (kapny) se pravidelně stěhují k provětrání asi 1x za měsíc (i v mrazech) na dvůr k  "léčbě sluncem". Jsou ploženy skoro celý den na hliníkovém žeříku nebo zábradlí u... celý příspěvek >
Neznámé vajíčka nerbo trus, 8.8.2020 Obsahuje fotku
Omlouvám se ale nevím vložit nový příspěvek, tak to připojím zde. Jedná se o nějaké larvy nebo vajíčka nebo trus v pásu asi 2 cm v dvojposteli na rozhraní matrací. Nic pohyblivého jsem nenašel. Všechno je to kolem cca 1 mm a od průhledného voskového... celý příspěvek >
Komáří larvy - likvidace, 2.8.2020 Obsahuje fotku
Omlouvám se ale nevím vložit nový příspěvek, tak to připojím zde. Jedná se o nějaké larvy nebo vajíčka nebo trus v pásu asi 2 cm v dvojposteli na rozhraní matrací. Nic pohyblivého jsem nenašel. Všechno je to kolem cca 1 mm a od průhledného voskového... celý příspěvek >
Co je to za houbu?, 23.6.2020
Děkuji za rady, už jsem jej ukuchtil k večeři. Nejevil ani náznakem nějakou změnu barvy nebo zápach.
Co je to za houbu?, 22.6.2020 Obsahuje fotku
Prosím o sdělení zda to je nějaký jedlý žampion. Roste na louce.
Spala slivone?, 8.6.2020 Obsahuje fotku
Choroba je zákeřná v tom, že strom který byl celkem normální se na jaře probudí takto jak na obrázku. Větší půlka je mrtva.
Spala slivone?, 8.6.2020 Obsahuje fotku
A ještě jak to vypadá na šeříku.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika