Příspěvky uživatele - 248.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rycí vidle, 30.6.2020
Já se chystám koupit rycí vidle Tor_q, číslo výr.7162220. Mají rozšířené hroty, dřevěnou násadu a rukojeť T, což mi vyhovuje. Mají je ale i s jinou násadou. Mám od té firmy rovný rýč a je bezvadný, dobře zajíždí do země a dřevěná rukověť je... celý příspěvek >
Jaký je to škůdce na mladé jabloni?, 29.6.2020
Nemáte tam hryzce? To vypadá na problém s kořeny.           Lída
Planá slivoň, 29.6.2020
U bonzaje by mělo být jedno, jaké má plody. Naopak ty menší - plané - by vypadaly přirozeněji. Ale bonzaje se pěstují různým ohýbáním, zastřiháváním a tvarováním z mladých rostlin...          ... celý příspěvek >
Prosím o radu jak a kdy ostříhat, 28.6.2020
Nevím, co poradí ostatní, já bych v první řadě vystříhala větve uvnitř korunky (předpokládám, že loňské se na konci dělí do vidlice - tak tu vnitřní větvičku pryč). A v druhé polovině srpna bych pokrátila konce větví tak o 1/3, ne víc, aby tolik... celý příspěvek >
Japonská vrba choroba, 28.6.2020
Zadala jsem si do vyhledávače "vrba hálčivec" a vykoukla na mne stránka "Živy" s několika fotkami, kromě jiného i s listem vrby napadené stejně, jako ta vaše (jen těch hálek bylona okraji listu méně). Psali tam, že je způsobuje vlnovník zkrácený... celý příspěvek >
Co je to za houbu?, 23.6.2020
Žampion zápašný na řezu okamžitě žloutne...           Lída
Popraskaná kůra thújí, 22.6.2020
Zatřít je lepší, ale ne nutné  ;-)) 
Co na mandelinku a bramborovou plíseň, 22.6.2020
Na plíseň používám Acrobat, pokud se vyskytne mandelinka, tak Mospilan. Lída
Plastový sud na dešťovou vodu - životnost?, 20.6.2020
Naprostý souhlas - zelené "zahradní" jsou na nic, praskají... Lepší je koupit modré (prodávají je použité i po potravinách, vypláchnuté, případně oříznuté). Hledejte "nadrzenavsechno". I ta vyšší nynější cena se vyplatí, vydrží řadu let i bez... celý příspěvek >
Japonská vrba, 16.6.2020
Hodně nakrátko brzy zjara, podruhé v srpnu trochu (tal cca o 1/3) zakrátit, aby ji v zimě nerozlámal sníh.           Lída
Jabloň - moučnatka, 16.6.2020
Nepřesně jsem se vyjádřila: teplo a vysoká nebo střídavá vzdušná vlhkost. Lída
Jabloň - moučnatka, 16.6.2020
Moučnatka = padlí, postříkejte třeba Discusem. Nový stromek určitě neporoste rychleji, než již zakořeněný. Navíc by se situace mohla i u něj opakovat a byl byste tam, co teď. Je to hlavně z vlhkého počasí.   Lída
Černý rybíz, poškození bobulí před dozráním, 15.6.2020
Řekla bych úžeh od sluníčka, mívám to občas na angreštu. A do černé barvy se slunce opravdu "opře"...           Lída
Choroba u borovice? Výrůstky na jehlicích, 15.6.2020
Mšice - korovnice? Mospilan?           Lída
Polamany angrest, 15.6.2020
Tipla bych to na to počasí, po relativním suchu je teď vláhy až příliš. Odpovídalo by tomu i to podélné praskání větviček (jako když se nezalévají rajčata a pak pořádně zaprší, začnou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika